Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Yeni Teknolojik Saatler, Akıllı Kol saati modelleri

Yeni teknolojik saatler ve dijital akıllı kol saati modelleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
akilli saat modelleri
İnternet teknolojilerinin gelişmesi ile kol saatlerinde pek çok yeniliği görmeye başladık. Peki yeni teknolojik saat seçenekleri neler, bunlar ne işe yarıyor?

Akıllı kol saatleri, zamanı öğrenmenin ve aksesuar olarak kullanılmanın ötesinde pek çok özelliklere sahip. Mesela spor veya antreman yaparken ne kadar kalori harcadığınızı öğrenmek istiyorsanız, kalp atış hızını belirten bir akıllı saat edinebilirsiniz. İçinde GPS uydu alıcısı bulunan modeller sayesinde kat ettiğiniz mesafe, (ortalama-max-min) hız ve rotanızı kaydedip, bilgilerinizi usb veya kablosuz bağlantı ile bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Şimdi telefon ile bağlantılı modellere göz atacağız.

200 TL’den fazla fiyatlı Sony Smartwatch akıllı saat özelliklerini incelediğimizde kumanda veya titreşim ile bildirim aracı olarak android cep telefonunuzla 10 metre mesafeye kadar bluetooth bağlantı desteği ile dikkat çekmekte. 1 gün-1 hafta arası ömre sahip pilini USB’den şarj edebildiğiniz bu akıllı saati, gelen çağrı, takvim bildirimi almak, e-posta-SMS kısa mesajlarınızı dokunmatik renkli OLED ekranından okumak, facebook veya twitter sosyal ağ bağlantısı, mp3 müzik çalar kumandası ve spor vs. uygulamaları için kullanabilirsiniz.

150 dolar civarı fiyatı ile Pebble akıllı kol saati hem iphone hem de android cep telefonları ile uyumlu çalışan bir model. Güneşte rahatlıkla görülen siyah-beyaz bir ekrana sahip olan Pebble, gelen arama, kısa mesaj ve hava durumu uyarıları gibi fonksiyonlara sahip. 1 haftayı aşkın pil ömrü ve su geçirmez yapı diğer detaylar.

Cookoo teknolojik saatleri ise iphone telefonunuzu unuttuğunuzda uyarı veren telefonunuzun yerini tespit etmekte, fotoğraf veya video çekmesi talimatını verebildiğiniz bir yıl pil ömrüne sahip bir cihaz.

Gerçek bir akıllı saat olan Snap-on akıllı kol saati edge hızında internete bağlanabilen bir telefon aynı zamanda. Bu saat ile video ve fotoğraf çekmek bile mümkün.

Mevcut modellerden öne çıkanlar bunlar. Yakın zamanda, Google, Microsoft, Apple ve Samsung gibi teknoloji devlerinin pek çok yenilik getiren kendi akıllı saatlerini piyasada görürsek şaşırmamak gereklidir. (not: bir ay sonra galaxy gear çıktı bile)İlgili aramalar:
teknolojik saatler (11), teknoloji kol saatleri (4), dijital kol saati modelleri (2), teknolojik saat modelleri (2), TEKNOLOJİK KOL SAATİ (2), teknolojik yeni saatler yazı (1), teknolojik satt (1), turkcell gps kol saati (1), teknolojik kol saatleri toptan fiyat (1), teknolojik kol saatleri (1), akilli kol saati cesitleri (1), son teknolojik saatler (1), son teknoloji kol saatleri (1), diessel kameralı kol saati fiyatları (1), dijital kol (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Yeni Teknolojik Saatler, Akıllı Kol saati modelleri"
Kategori: Yeni teknolojiler

Firsat-Cenneti.com » Yeni teknolojiler » Yeni Teknolojik Saatler, Akıllı Kol saati modelleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?