Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Telefondan Takip Programı, Cepten Anlık Araç-Kişi Takibi

Akıllı cep telefonlarının hayatımıza getirdiği yenilikler saymakla bitmiyor. Cep telefonundan araç veya kişi takip programı konusunda sizleri aydınlatmak istiyoruz.
cepten takip programi
Iphone cep telefonu kullanıcıları için “Iphone’u bul” programı kaybolan çalınan cep telefonunun yerini tespit etmekte, istenirse telefonu kilitleyerek kullanılamaz duruma getirmek gibi olanaklar sunmakta. GPS’li Android cep telefonlarında ise çok çeşitli programlar ile benzer ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Android telefondan araba, otobüs, servis veya şahıs takip programı olarak Google Play’de pek çok seçenek bulunuyor. Bunların ötesinde kişinin rızası dışında izlemesine yönelik gizli bir takım uygulamalar bile mevcut. Ancak biz sizlere, sizin isteğiniz doğrultusunda yer ve konum verinizi anlık olarak paylaşma olanağı sunan iki uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Sizler de dilerseniz benzer amaçlara yönelik program deneyimleriniz yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

“Real Time GPS Tracker” programı konumunuzu anlık olarak paylaşmanıza imkan veren bir ücretsiz telefondan takip programı. Programı telefonunuzda çalıştırdıktan sonra (GPS ve mobil veri açık konumdayken), artık size özel bir internet adresinden konumunuz paylaşıma açılıyor. Dilediğiniz kişilerle paylaştığınız bu linki isterseniz belirli kişilere özel olarak da ayarlayabilirsiniz. Sizin konumunuzun bulunduğu adrese mesaj göndermeniz veya oradan mesaj almanız da programda düşünülmüş diğer ayrıntılar. Programın uygulama alanları sizin hayal gücünüze kalmış. Örneğin çocuğunuzun cep telefonunda bu programın aktif hale getirilmesi ile onun konumunu anlık olarak görebilirsiniz. Dilerseniz telefonu aracınızda tutarak araç takip programı olarak da kullanmanız mümkün. Gittiğiniz kişiye, size özel takip linkini göndererek sizi yönlendirerek yol tarifi yapmasını sağlayabilirsiniz.

Telefondan takip programı olarak “GPS Tracking” bu alandaki diğer bir uygulama. Aile ve çocuk güvenliği alanında yoğunlaşan bu programdan aile üyelerinin anlık konum bilgisine erişebilirsiniz. Aile yerine arkadaşlarınızı veya çalışanları koyarak araç-kişi takibi amacıyla da kullanabileceğiniz bu program ile birden fazla kişiyi aynı anda izleyebilirsiniz.

Bahsettiğimiz programlara benzeyen daha farklı telefondan veya tabletten takip programları da bulabilirsiniz. Söz konusu programlar GPS-Navigasyon özelliği devreye alındığında daha doğru konum bilgisi üretmekte ve 3g internet üzerinden bu bilgilerin paylaşılmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan yoğun kullanımda pil tükenmesine ve data kotanızı zorlamaya yol açabilir. Ayrıca program çalıştırılmadığı durumda veri almak da mümkün olamamaktadır.İlgili aramalar:
anlık bulunduğu yeri paylaşan uygulama (1), telefon takip programı (1), otobüs takip programı (1), kişiyi telefondan takip (1), kaybolan kisinin cep telefonundan takip programlari (1), cepten araç takibi (1), CEP TELEFONUNUZ İLE ARACINIZI TAKİP (1), cep telefonundan araç takibi (1), cep telefonundaki her trafiği anlık aktaran program (1), cep telefonunda arabam programı (1), cep telefonuna kurulan program ile araç takip sistemi (1), cep telefonuna araç takip programı (1), cep telefonu ile araç takip (1), bilgisayardan cep telefonu takip programı (1), ARAÇ TAKİP PROGRAMI TELEFONLA (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Telefondan Takip Programı, Cepten Anlık Araç-Kişi Takibi"
Kategori: Yeni teknolojiler

Firsat-Cenneti.com » Yeni teknolojiler » Telefondan Takip Programı, Cepten Anlık Araç-Kişi Takibi

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?