Özel Arama

Fırsatlar

Firsat-Cenneti.com » Oyuncak

Lego nasıl bir oyuncak, Lego setleri hakkında bilgiler

Lego nasıl bir oyuncak, Lego setleri hakkında bilgiler

Lego oyuncakları hakkında bilgileri derlemeye çalıştığımız bu yazımızda, lego setlerini inceliyoruz. Birbirine geçmeli plastik parçaların ismi haline gelen Legolar, nesilden nesile devam eden bir gelenek olma yolunda ilerlemektedir. Danimarka menşeili Lego’lar güncel film, çizgi film karakterleri veya temalara göre çıkan yeni setleri ile ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Peki Lego nasıl ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Oyuncak


Furby nasıl bir oyuncak, Furby hakkında bilgi

Furby nasıl bir oyuncak, Furby hakkında bilgi

Furby hakkında bilgilerin derlendiği bu yazımızda Furby nasıl bir oyuncak diyenlere yanıt vermeye çalışıyoruz. Çocuklar teknolojinin getirdiği imkanlar ile artık çok daha interaktif eğlenceler sunan oyuncaklar ile buluşabiliyorlar. İşte “Süprizlerle dolu” sloganı ile adını duyduğumuz Furby’ler bu tarz yeniliklerden. Baykuş veya hamster benzeri bir robot olan Furby, ilk piyasaya çıktığı 1998 ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: OyuncakPlay-Doh Oyun Hamuru Setleri

Play-Doh Oyun Hamuru Setleri

Play-Doh Oyun Hamurlarının pek çok farklı etkinlik yapabileceğiniz setleri bulunmaktadır. Play-doh setleri hakkında kısa bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Baby Alive bebekleri, Furby oyuncakları, Monopoly oyunu, My Little Pony, Nerf tabancaları ve Playskool oyuncakları gibi pek çok ünlü markaya sahip Hasbro aynı zamanda kimisi oldukça uygun fiyatlara sahip Play-Doh oyun hamurlarını da üretmektedir. ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Oyuncak