Özel Arama

Fırsatlar

Firsat-Cenneti.com » Mutfak

İlci Süt Ürünleri, İlci Çiftliği hakkında bilgiler

İlci Süt Ürünleri, İlci Çiftliği hakkında bilgiler

Sütten gelen doğal lezzet ve Kırşehir Çiçekdağından doğal tadınız sloganlarına sahip İlci süt ürünleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İnşaat başta olmak üzere enerji, turizm, madencilik gibi sektörlerin haricinde gıda ve hayvancılık alanlarında da faaliyet gösteren İlci holdingin bir yatırımı olan İlci Süt ürünleri 2011 yılından bu yana faaliyettedir. 2004 yılında Tigem ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Mutfak


Blender Ne İşe Yarar, Blender Çeşitleri ve Kullanım

Blender  Ne İşe Yarar,  Blender  Çeşitleri ve Kullanım

Mutfaktaki en büyük yardımcılarımız arasında yer alan blender ne işe yarar dersiniz? Burada blender çeşitleri ve blender alırken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsetmeye çalışıyoruz. Blender Ne İşe Yarar? Blenderler , özellikle (çorba, ayran, domates püresi, milkshake gibi) sıvıları çok yüksek hızlarda çırpmak için ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: MutfakEkmek Yapma Makinesi Kullanımı, Evde Ekmek Nasıl Yapılır

Ekmek Yapma Makinesi Kullanımı, Evde Ekmek Nasıl Yapılır

Evde ekmek yapımı ve ekmek yapma makinesi kullanımı ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İçeriğinde ne olduğuna emin olduğunuz, lezzetini damak tadına uygun olarak belirleyebileceğiniz bir şekilde evde ekmek yapımı, sağlıklı ekmek yemenin yanında aynı zamanda keyifli de bir iştir. Peki evde ekmek nasıl yapılır? Hem zamandan tasarruf etmek, hem de daha ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Mutfak

Bıçak çeşitleri, Hangi Bıçak Nerde Kullanılır, Ne İşe Yarar

Bıçak çeşitleri, Hangi Bıçak Nerde Kullanılır, Ne İşe Yarar

Bıçak çeşitlerinden bahsedeceğimiz bu yazımızda hangi bıçak ne işe yarar nerde kullanılır sorunuza yanıt aramaktayız. Kesme, doğrama-parçalama işinde baş yardımcımız olan bıçaklar, kullanım alanlarına göre farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Peki ne tip bıçaklar mevcut, hangi bıçak nerede kullanılır? Bıçak setlerinde bulunan pek çok bıçağın isminden nerede nasıl kullanılacağını anlamak pekala mümkün olmakla ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Mutfak

Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır, Mikrodalga Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli

Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır, Mikrodalga Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli

Mikrodalga nasıl kullanılır diye araştıranlar için mikrodalga fırın kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri burada özetlemeye çalışıyoruz. Gelişmiş ülkelerde evlerin ekseriyetinde bulunan mikrodalga fırınlar, ülkemizde de gittikçe yaygınlaşıyor. Mikrodalga zararlı mı gibi tartışmaları bir tarafa bırakarak mikrodalga fırın nasıl kullanılır, mikrodalga kullanırken nelere dikkat etmeli konularında temel bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle mikrodalga ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Mutfak

Sebze – Patates Dilimleyici Kullanımı ve Modeller

Sebze – Patates Dilimleyici Kullanımı ve Modeller

Patates gibi sebzeleri dilimlemekte kullanılan ekipmanları incelediğimiz bu yazıda patates dilimleme makinası gibi modellere de göz atmaktayız. Özellikle patates kızartması için standart kalınlıkta patates dilimleri elde ederek işimizi kolaylaştıran patates dilimleyici , dış kabuğu soyulan patates veya sebzeleri doğrama amacı ile kullanılmaktadır. Peki piyasada ne tip patates dilimleyiciler mevcut? Patates dilimleyici ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Mutfak

Sessiz Çalışan Davlumbaz, Yüksek Emiş Güçlü Davlumbaz

Sessiz  Çalışan  Davlumbaz, Yüksek Emiş Güçlü Davlumbaz

Sessiz çalışan ve yüksek emiş güçlü davlumbaz arayanlar ile bazı davlumbaz modelleri incelemeleri burada bulunmaktadır. Mutfakta yemek pişirirken oluşan kokuların ve su buharının tahliyesinde kullandığımız davlumbazlarda aradığımız en önemli özellikler uygun fiyat, estetik, fonksiyonellik, sessiz olma ve yüksek emiş gücü olarak özetlenebilir. 150-200 TL’den başlayan davlumbaz fiyatlarının 1000 TL’nin üzerine ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Mutfak