Özel Arama

Fırsatlar

Firsat-Cenneti.com » Fotoğraf/Kamera

HP fotoğraf kağıtları, modeller ve seçenekler

HP fotoğraf kağıtları, modeller ve seçenekler

HP Fotoğraf kağıtları hakkında bilgileri sizin için derledik. HP yazıcınız olsun olmasın, HP fotoğraf kağıtlarını kullanarak lazer veya inkjet yazıcınızda fotoğraf baskısı alabilirsiniz. Yazıcınızla uyumlu olacak şekilde baskı ebatına, kağıt matlığı/parlaklığına, kalınlığına veya kalitesine (gündelik, gelişmiş veya premium) göre seçenekler bulunmaktadır. Adet olarak fiyatlar 25 kuruş- 1 TL arasında değişmektedir. Inkjet Uyumlu ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Fotoğraf/Kamera


En ucuz Fotoğraf baskı nerede, foto baskı fiyatları, kampanya

En ucuz Fotoğraf baskı nerede, foto baskı fiyatları, kampanya

Dijital fotoğraf makineleri ile yüzlerce fotoğraf çekmiş olabilirsiniz ama elle tutulan fotoğraf kağıdının tadı bir başkadır. Fotoğraf bastırmak isteyenler için fotoğraf baskı fiyatlarını araştırdık. Ayrıca fotoğraf baskı ebatlarını da görebilirsiniz. Evde fotoğraf çıktısı alma imkanınız yoksa teknoloji mağazalarına usb flash bellek veya cd ile müracaat ederek, kendi fotoğraflarınızı kendiniz basabilirsiniz. (Kapanan ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Fotoğraf/KameraFotoğraf çekme teknikleri ve resim çekmenin püf noktaları

Fotoğraf çekme teknikleri ve resim çekmenin püf noktaları

Evet, harika bir dijital fotoğraf makinesi edindiniz. Artık siz de mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz. O da ne, çektiğiniz bazı fotoğraflar birşeye benzemiyor mu? Yoksa, makineniz o kadar da iyi değil mi? Ama bazen mükemmel resimler de çekmiştiniz makinenizle. İsterseniz hep beraber güzel fotoğraf çekme yöntemleri üzerinde biraz düşünelim. Nasıl iyi fotoğraf ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Alışveriş Rehberi, Fotoğraf/Kamera