Özel Arama

Fırsatlar

Firsat-Cenneti.com » Elektrikli Ev Aletleri

Mobil Klima Markaları, Taşınabilir Klimalar, Portatif Modeller

Mobil Klima Markaları, Taşınabilir Klimalar, Portatif Modeller

Yaz sıcaklarının bastırması ile montaj gerektirmeyen mobil klimalar merak edilenler arasına yerleşmekte. Peki mobil klima markaları, portatif klima modelleri, taşınabilir klima seçenekleri neler? İşte kullanıcı yorumları ve tavsiyeler: Mobil Klima nedir? Mobil klimalar taşınabilir olmaları hasebiyle montaj gerektirmeyen ve dış ünitesi olmayan klimalardır. Split tarzı duvar klimaları kadar verimli değillerdir ve ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Klima


Rainbow temizlik robotu, elektrikli süpürge, fiyatı, özellikleri, yorumlar, şikayet

Rainbow temizlik robotu, elektrikli süpürge, fiyatı, özellikleri, yorumlar, şikayet

Direk satış yöntemi ile müşterilerine ulaşan Rainbow temizlik robotu konusunda sizleri bilgilendirmek amacıyla firsat-cenneti.com olarak bu yazıyı hazırladık. Rainbow temizlik robotu özellikleri, fiyatı, nereden satın alınır, yorumlar ve şikayet konularını burada bulabilirsiniz. İşte rainbow elektrikli süpürge özellikleri: Rainbow hakkında firma tarafından yayınlanan tanıtıcı bilgileri sunmadan önce Rainbow’un basit bir elektrikli süpürge ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Elektrikli Ev AletleriKlima alırken nelere dikkat etmeli, klima nasıl kullanılır

Klima alırken nelere dikkat etmeli, klima nasıl kullanılır

Haberlerde kavurucu çöl sıcakları lafını duyunca aklımıza ilk gelen cihazlardan biridir klimalar. Tıpkı buzdolabı gibi, ancak yiyecekleri değil, evimizi soğutmak, serinletmek için. Bir de sadece yazın değil, kışın ısınmak için de klimalardan istifade edebiliriz. Sadece ısıtma ve soğutma işine mi yarar klimalar peki? Dilerseniz ortamdaki nemi de kontrol edebilirler, veya ... … Devamını oku »

Kampanya Kategorisi: Alışveriş Rehberi, Klima