Özel Arama

Fırsatlar

Şemsiye Modelleri, Markaları ve Bayan Şemsiye Çeşitleri

Bol yağışlı ilkbahar ve sonhabarın vazgeçilmez bir aksesuarı olarak şemsiye modelleri, markaları ile resimler eşliğinde bayan şemsiye çeşitleri hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz.
cift kisilik semsiye
Kimi zaman bir sağanak yağışlı bir günde, kimi zaman ılık bir yaz yağmurunda aklımıza gelen ilk gereksinimlerden birisi şüphesiz şemsiyeler. Peki kaliteli şemsiye markaları hangileri dersiniz?

YKM, Boyner, Beğendik vs. gibi mağazalarda Samsonite, H.Due.O, Pierre Cardin, Burberry, Rainbow, Celal Birsen, Benetton, T-Box, Twigy, Rubenis, vs. pek çok değişik şemsiye markasına rastlayabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek isterseniz, italyan el yapımı ve Swarovski taş süslemeli Pasotti ve Il Marchesato gibi dünyaca ünlü lüks şemsiye markalarını arayabilirsiniz. 5 TL’den binlerce liraya kadar değişik fiyatlarda modeller bulunuyor. Şimdi kabaca şemsiye modellerini inceleyelim.

Şemsiyeler şüphesiz renk ve desenleri ile dikkatimizi çekiyorlar. Ancak farklı kullanım olanakları sunan şemsiye çeşitleri de mevcuttur. Örneğin çift kişilik şemsiyeler romantik bir yürüyüş veya ailecek kullanım için fevkalade kullanışlı olabilir.

Gelinliğe uygun dantelli modeller, fırtına ve kuvvetli rüzgara dayanıklı fiberglass, alüminyum gövdeden imal edilmiş, baston olarak kullanılabilen, kalp şeklinde, japon stili, şişe şeklinde, asimetrik tasarımlı vb. pek çok değişik şemsiye modeli de bulunmaktadır.

Dilerseniz şeffaf, güneşten koruyucu, latexten imal edilmiş, yağmurluk veya kıyafetinize uygun, led ışıklı, kolay taşınır, hafif, çantaya sığacak kadar katlanabilir ve küçük, tuşa basılınca otomatik açılır ve hatta kapanır modeller de bulunuyor. Çocuklar için figürlü ve daha güvenli şemsiyeler de ilginizi çekebilir.

semsiye cesitleri

gelinlik semsiye

sise seklinde semsiye

Şemsiye alırken kullanım amacınıza uygun, tutma sapı (topuz, kanca ve hatta samurai kılıcı gibi değişik şekillerde) ergonomik, hafif ve sağlam modelleri tercih edebilirsiniz. Resimlerde gördüğümüz bu modelleri nereden temin edebiliriz diyorsanız ebay’den alışveriş yapma konulu yazımızdan istifade edebilirsiniz.İlgili aramalar:
şemsiye fiyatları (4), otomatik kapanan şemsiye (2), bayan semsiye modelleri semsiye cesitleri (2), şemsiye çeşitleri (2), şemsiye çeşitleri isimleri (2), pierre cardin bayan şemsiye (1), şemsiye (1), şemsiye çeşitleri ve yazılar (1), semsiye H DUE O (1), şemsiye incelemesi (1), SEMSIYE MARKALARI (1), şemsiye modeli (1), şemsiye modelleri (1), tatil şemsiye çeşitleri (1), asimetrik şemsiye üreticisi (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Şemsiye Modelleri, Markaları ve Bayan Şemsiye Çeşitleri"
Kategori: Tatil-Seyahat

Firsat-Cenneti.com » Tatil-Seyahat » Şemsiye Modelleri, Markaları ve Bayan Şemsiye Çeşitleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?