Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , .

Point of Skin Leyla İnanır Nişantaşı Güzellik Merkezi, telefon, iletişim

Point of Skin Leyla İnanır Nişantaşı Güzellik Merkezi hakkında bilgileri derlediğimiz bu yazımızda, Leyla İnanır güzellik merkezinde verilen hizmetler ve sizlerin yorumları yer almakta.
leyla-inanir-nisantasi
Ülkemizin önde gelen kozmetik uzmanlarından Leyla İnanır’ın ismini taşıyan Point of Skin Nişantaşı Leyla İnanır Güzellik Merkezi uzun yıllardır İstanbul’lulara hizmet etmekte. Aynı ismi taşıyan güzellik uzmanı yetiştirme kursları cilt bakımı, masaj, makyaj ( visajistik), epilasyon, anatomi, insan psikolojisi ve satış stratejisi, halkla ilişkiler eğitimi ile sektörün yetişmiş eleman ihtiyacını gidermeye çalışmakta.

Leyla İnanır Nişantaşı Güzellik Merkezinde yapılan uygulamalar arasında:
Dr. Baumann Ürünleriyle Profesyonel Cilt Bakımı, (Akneli) Cilt Bakımı, Lifting, Thermomodelaj, Yosun, Collogen, El-Ayak Bakımı, Göğüs , Dekolte bakımı, Ekme Kirpik, Kirpik Perması, Kaş–Kirpik Boyası, Kalıcı/Profesyonel Makyaj, Jel ve Acrly Tırnak, El ve/veya Cihazlı Masaj, Selülit Tedavisi, Zayıflama, Kavitasyon-radyo frekans, Parafin, Sir Ağda, IPL Lazer Epilasyon (Koltuk altı, yarım bacak-kol, bikini), Epilasyon (İğneli, jelli ve ampullü) vs bulunuyor.

Uygulama fiyatları ve randevu için iletişime geçebilirsiniz. Leyla İnanır Güzellik Merkezi hakkındaki yorumlarınız ile başkalarını aydınlatmanız da mümkün.

Point of Skin Leyla İnanır Nişantaşı Güzellik Merkezi iletişim bilgileri:(leylainanir.com)
Adres : Rumeli Cd. No. 18/3 Nişantaşı 80220 İSTANBUL, harita buradadır
Telefon numaraları : 0 212 – 248 42 27 – 247 54 41İlgili aramalar:
leyla inanir guzellik merkezi (6), leyla inanır nişantaşı telefon (3), leyla inanır moda iletişim (1), leyla inanır telefon (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Point of Skin Leyla İnanır Nişantaşı Güzellik Merkezi, telefon, iletişim"
Kategori: Tatil-Seyahat

Firsat-Cenneti.com » Tatil-Seyahat » Point of Skin Leyla İnanır Nişantaşı Güzellik Merkezi, telefon, iletişim

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?