Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

İslami Oteller Hangileri, Alternatif Turizm-Tatil Yerleri

İslami otellerden yani alternatif turizm yerlerinden bahsedeceğimiz bu yazıda başlıca muhafazakar-tesettür otellerini sizlere tanıtmaktayız.
islami oteller
Değişen toplumsal yapı ve siyasi çerçeve ile muhafazakar otellere olan talep artmakta. Peki islami otel, alternatif turizm nedir? Bu konuda herhangi bir standart bulunmamakla beraber bünyesinde hanımlara özel yüzme imkanı bulunan, tesettürlü hanımlara uygun, alkol sunulmayan yerler islami oteller olarak bilinmekte. Sizlere en çok duyduğumuz islami tatil yerlerinden bahsetmek istiyoruz.

Caprice Otel Didim (www. caprice.com.tr): Türkiye’nin ilk islami otellerinden olarak 1996 yılında hizmete giren Caprice Thermal Palace Hotel, saray odalarından standart odalara kadar mevsimine göre kişi başı 55 TL’den başlayan fiyatlar ile konaklama imkanı sunmakta. Konferans, düğün, nişan ve toplantılara da ev sahipliği yapan tesiste su sporları (deniz bisikleti, banana, vs.), kreş, tesise ait 400 metrelik kumsal, deniz suyu veya tatlı su dolu bay ve bayanlara ayrı yüzme havuzları, tekne turları, hamam, sauna, termal kür ile eğlence merkezi gibi pek olanak bulunuyor.
Adres-ulaşım: Akbük Koyu, Didim-AYDIN, harita, Telefon: 0 (256) 822 11 00

Asya Termal Kızılcahamam (www.asyatermalotel.com.tr): Temiz havası, milli parkı ve kaplıcaları ile meşhur olan Kızılcahamam’da yer alan Asya Termal, devre mülk ve otel olarak göze çarpmakta. Bayanlara özel kapalı havuz ve sauna imkanı yanında şifalı kaplıca sularına tesiste ulaşmanız mümkün. 5 yıldızlı açık büfe diyetiniz bozdurabilecek kadar çekici. Sağlık turizmine ağırlık veren tesiste SPA, hidroterapi, fizyoterapi, masaj, cilt ve vücut bakımları gibi imkanlar mevcut. 0-6 yaş grubu çocuklar için ücretsiz olan Asya Termal’de günlük kişi başı fiyatlar 200 TL’den başlamakta.
Adres-ulaşım: İsmetpaşa mahallesi 06890 Kızılcahamam Ankara, harita, Telefon: 0312 736 4000

Angel’s Peninsula Otel (www.angelspeninsula.com): Doğa ile başbaşa beyaz kumsallı bir plajda tatilini geçirmek isteyenler için mükemmel bir alternatif turizm oteli olarak göze çarpan Angel’s Peninsula Koza İpek Holding’in bir yatırımı. Havuzlu villalardan premium odalara çok çeşitli konaklama alternatiflerinin sunulduğu tesiste fiyatlar kişi başı 275 TL’den, 1500 TL’ye kadar değişmekte. Sinema ve oyun salonlarından amfi tiyatroya, hanımlar için saklı denizden, çocuklar için mini club misafirler için düşünülmüş ayrıntılar.
Adres-ulaşım: Burunucu Mevkii, Turgut Köyü, Marmaris/MUĞLA- Türkiye, harita , Tel.: 0 (252) 486 8100

İhlas Armutlu Tatil Köyü (www.ihlasarmutlu.com): İstanbul’a oldukça yakın bir mesafede bulunan ve yüzde 90’ı yeşil alan olan İhlas Armutlu Tatil köyünün kuzeyi ormanlık alan, güneyi ise ölü deniz şeklinde Gemlik körfezi başlangıcıdır. Devremülk, toplantı ve kongre merkezi, kaplıca kür merkezi (türk ve fin hamamı, sauna), deniz, yüzme havuzları ve aqua park, eğlence İhlas Armutlu Tatil köyünde.
İhlas Armutlu Adres-ulaşım: Bozburun Mevkii Armutlu YALOVA, harita, Telefon:0226 531 1000

Bera Otel Alanya (www.bera.com.tr): Kombassan holdingin turizm yatırımlarından olan Bera Otelleri, 5 yıldızlı bir konfor sunmakta. Bayanlara ve baylara özel havuzlar, güzellik ve SPA merkezi, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, şok duşları, stres atmak isteyenler için masaj odaları, zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için fitness center gibi pek çok olanak Bera Otel Alanya’da. 0-6 yaş arası çocukların ücretsiz, 7-12 yaş arası olanların ise yüzde 50 indirimli faydanalabildiği tesiste fiyatlar kişi başı 40 euro civarından başlamakta.
Bera Otel Alanya Adres-ulaşım: Merkez Mah. Kuyumcu Cad. Kulak Mevkii No:12 Konaklı Alanya 07400 ANTALYA, harita, Telefon:0 242 510 05 00

Bahsettiğimiz islami tatil yerlerinden başka pek Alanya Adenya, Şah Inn Paradise, İkonyum Apart, Club Familia vs. gibi pek çok yer bulunuyor. Siz de yorumlarınızla memnun kaldığınız yerleri belirterek katkıda bulunabilirsiniz.İlgili aramalar:
islami oteller (3), alternatif tatilde fırsat kampanya (2), islamì oteller antalya (1), islami oteller istanbul kombassan (1), islami otellerde kampanya (1), islami usul tatil yerleri (1), kampanya alternatif tatil fırsatları (1), koza holding tatil otel (1), muhafazakar tatil kampanyaları (1), muhafazakar tatil köyleri (1), tesettür hotel (1), 0 12 yas ucretsiz armutlu tatil koyu fiyatlari (1), islami otel yorum en iyisi hangisi (1), islami otel (1), alanya en iyi islamioteller (1)

Yayın tarihi:
Konu: "İslami Oteller Hangileri, Alternatif Turizm-Tatil Yerleri"
Kategori: Tatil-Seyahat

Firsat-Cenneti.com » Tatil-Seyahat » İslami Oteller Hangileri, Alternatif Turizm-Tatil Yerleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?