Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Yüzme Havuzu İnşaatı Yapan Firmalar

Sitenize, villanıza veya kurumunuz vasıtasıyla çok daha büyük çapta bir yüzme havuzu yaptırmak istiyorsanız, sizlere havuz inşaatı yapan firmaları kısaca tanıtmak istiyoruz.
yuzme havuzu insaati
Tekno Havuz firmasını (teknohavuz.com) incelediğimizde özellikle Türki cumhuriyetlerdeki projeleri dikkat çekmekte ancak Türkiye’nin her noktasına belediye, otel veya şahıslara irili ufaklı, süs havuzu, yapay şelale, aqua park gibi hizmetler sunduklarını görmekteyiz.

Yüzme Havuzu ve aquapark inşaatlarına yurt çapında devam eden Ulusal Havuz (ulusalhavuz.com) firması ise pek çok farklı proje yanında özel tatil köylerinde villa havuzu, açık kapalı yüzme havuzları konusunda bilindik bir müteahhittir.

Atol Havuz (yuzmehavuzu.gen.tr) gölet, sauna ve yüzme havuzlarından oluşan kabarık bir referans listesine sahip. Pek çok şahıs veya site özel mülkiyetine ait büyük küçük projenin Atol havuz tarafından gerçekleştirildiğini görmekteyiz.

Kulvar Havuz (kulvarhavuz.com) firmasının ise özellikle Antalya, Kemer, Beldibi, Kaş, Tekirova, Çamyuva, Duacılar, Göynük, Alanya, Manavgat gibi güney sahillerinden yüzme havuzu inşaatı yaptığı görülmekte. Havuzlara filtrasyon sistemi kurulumu, sauna inşaatı, jakuzi gibi işler de yürütülüyor.

Artes Havuzculuk ve arıtma sistemleri (arteshavuzculuk.com) firmasının villa, sosyal tesis ve site havuzları yanında, olimpik, yarı olimpik, süs havuzu ve otel havuzu konularında projelendirme, filtrasyon ve temizleme tesisatı, montaj, inşaat şeklinde anahtar teslim işlemler yürüttüğünü görüyoruz.

Mares Havuz (maresinsaat.com.tr) firması Gençlik ve Spor Bakanlığı projeleri yanında üniversite ve site havuzları, sauna ve buhar odaları ile süs havuzları konusunda uzmanlaşmıştır.

Saray Havuz (sarayhavuz.com) şirketi İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli noktalarında tam olimpik havuzlardan süs havuzlarına kadar farklı tip projeleri yürütmektedir.

Havuz Ekipman ve kimyasalları yanında sauna ve buhar odası, SPA ve masaj havuzu, su arıtma vb. gibi alanlarda faaliyet gösteren Çukurova Havuz (cukurovahavuz.com) farklı ebatlarda projeler hayata geçirmektedir.

Siz de ne tür bir proje olursa olsun, yukarıda saydığımız firmalarla irtibat sağlayıp fiyat tekliflerini alabilir ve hayalinizdeki yüzme havuzuna kavuşabilirsiniz.İlgili aramalar:
antalyada otel inşaatı yapan firmalar (2), bir villaya yuzme havuzu yaptirmak (1), maresinsaat com tr (1), olimpik havuz yapan firmalar (1), tesis yüzme havuz yapan firmalar (1), yarı olimpik havuz kuran fırmalar (1), yüzme havuzu yapan firmalar (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Yüzme Havuzu İnşaatı Yapan Firmalar"
Kategori: Sağlık-Spor

Firsat-Cenneti.com » Sağlık-Spor » Yüzme Havuzu İnşaatı Yapan Firmalar

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?