Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Orjinal Rayban Güneş Gözlüğü Nasıl Anlaşılır?

İster estetik amaçlı olsun ister sağlık açısından, güneş gözlüğünüzün orjinal olması oldukça önemlidir. Peki gerçek yani orjinal güneş gözlüğü nasıl anlaşılır?
orjinal rayban gunes gozlugu
Dünyuaca ünlü güneş gözlüğü markaları arasında Ray-ban, Guesse, Versace, D&G, Bvlagari, Prada, Gfferre, Chanel, Hawk, Diesel, Mustang, Osse, Vogue ve Persol gibi modelleri görebilirsiniz. Ülkemizde bilinirliği en yüksek marka şüphesiz Rayban. Peki orjinal rayban nasıl anlaşılır?

Öncelikle Ray-ban güneş gözlüğü çok çok uygun bir fiyata almışsanız, bunun taklit olduğundan şüpheniz olmasın. Birkaç yüz lira harcamadan gerçek rayban satın almanız mümkün değildir. Peki Rayban gözlüğe ait ayırıcı özellikler neler?

Öncelikle Ray-ban gözlüklerinize ait kılıfa (gözlük kabına) dikkat etmelisiniz. Bunun üzerinde geri dönüşüm logosu ile gözlüğe ait seri no, üretici-dağıtıcı, lens ve çerçeve detayları gibi bilgilerin bulunduğu bir yapışkan yer almalıdır. Sizde orjinal hissi uyandırmayan bir kılıftan, gerçek bir rayban çıkmasını beklememelisiniz.

Gözlüğe ait kapta gömme ve altın sarısı şeklinde Luxottica ifadesi yer almalıdır. Boyalı şeklindeki logo taklitlerde yer alabilir. Ray-ban güneş gözlüğünü incelediğinizde gözlüğün dış kısmında sağ üst tarafta gömülü olarak logonun yer alması gerekmektedir. Rayban gözlüğün kenarlarındaki kabartma logo ile, çerçevede yer alan seri no vs. gibi bilgileri de kontrol etmelisiniz.

Çerçevede kullanılan kauçuk kalitesi gözlüğünüz hakkında fikir verecektir. Yapışkan, sert veya kaygan bir kauçuk yerine kaydırmayan bir malzeme ile karşılaşmalısınız.

Gözlük ile beraber gelen orjinallik kartını da inceleyiniz. Herhangi bir dilbilgisi hatası veya kalitesiz bir mürekkep sizin için bir ipucudur.

Orjinal bir güneş gözlüğü gözünüzü güneşin zararlı ultraviole ışınlarına karşı korur. Aksine ucuz bir güneş gözlüğü aldığınızda ise gözünüz daha fazla tahribata uğrayabilir. Göz sağlığı veya estetik kaygılar, karar vermek size kalmış.İlgili aramalar:
orjinal osse gözlük nasıl anlaşılır (5), rayban gunes gozlugu (4), orjinal rayban nasıl anlaşılır (4), orjinal rayban (3), orjinal gucci gözlük nasıl anlaşılır (3), orjinal prada gözlük nasıl anlaşılır (3), gunes gozlugunun orjinal oldugu nasil anlasilir (3), rayban gözlük orjinal olduğu nasıl anlaşılır (2), güneş gözlüğü orjinal nasıl anlaşılır (2), rayban gözlük orjinal nasıl anlaşılır (2), gerçek rayban nasıl anlaşılır (2), orjinal mustang gözlük nasıl anlaşılır (2), orjinal gozluk nasil anlasilir (2), Chanel güneş gözlüğü orjinal olmas (2), osse gözlüğün orjinal olduğunu nasıl anlarız (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Orjinal Rayban Güneş Gözlüğü Nasıl Anlaşılır?"
Kategori: Sağlık-Spor

Firsat-Cenneti.com » Sağlık-Spor » Orjinal Rayban Güneş Gözlüğü Nasıl Anlaşılır?

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?