Özel Arama

Fırsatlar

Fatih Güzellik Merkezi adresi, telefon

Eski adıyla Fatih Güzellik Merkezi olarak bilinen FGM polikliniği hakkında bilgileren buradan ulaşabilirsiniz.
fatih-guzellik-merkezi
Tamamen bayanlardan müteşekkil dermatolog hekimleri, diyetisyenleri, hemşireleri ve MEB belgeli uzmanları ile hizmet veren Fatih Güzellik merkezi bay kadrosu ile de erkek üyelere lazer epilasyon hizmeti sunmakta. Peki FGM Polikliniğinde başka hangi hizmetler var?

Güzellik ve bakımla ilgili hemen her türlü hizmetin verildiği Fatih Güzellik Merkezinde bölgesel zayıflama ve cilt bakımı konusunda pek çok uygulama bulunmakta. Tüy sorunları için her kıl tipine uygun lazer epilasyon işlemi, kişinin kan değerleri ve metabolizmasına uygun kilo garantili zayıflama ve diyet programları, sıkılaşma ve fit vücut programları, kavitasyon tekniği ile bölgesel yağ parçalama, lipoliz ve incelme programları, çatlak ve selülit tedavisi, kılcal damar tedavileri ve göğüs toparlama, cilt sorunları tedavisi bu uygulamalardan bazıları.

Dokulara daha fazla oksijen gitmesini ve kılcal damarların çalışmasını olumlu etkileyen ve selülit-çatlak-sedef tedavisinde Karboksiterapi; yüz, saç ve diğer bölgelerde derinin orta tabakasına uygulanan Mezoterapi; bölgesel yağlanma ve yüz bölgesindeki sarkmalara karşı ısı kontrollü zayıflama yöntemi olan Radyofrekans; deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması içeren LPG masaj metodu; bölgesel incelme, kilo kaybı ve doku sıkılaşmasını sağlayan Power Plate vibrasyon uygulaması; dolaşım bozukluğuna karşı basınç masajı içeren Lenf Drenaj; Pasif jimnastik ile elektrik akımı yoluyla kasların güçlendirilmesi; yüz kırışıkları vs. için enjeksiyon içeren Botoks – Dolgu tedavisi; pek çok hastalığın destekleyici tedavisi olarak Ozon tedavisi; doğum çatlakları, doğum-güneş lekeleri, akne-sivilce tedavisi, göz altı şişlikleri ve morlukların tedavileri; deri yüzeyindeki düzensiz girinti veya çıkıntıları düzelten derinin üst tabakasının zımparalanması veya aşındırılması işlemi olan Dermabrazyon; Koterizasyon; püskürtme sistemi ile cildin canlanmasını, leke tedavilerini ve cildin sıkılaşmasını sağlayan Jetpeel; siğil, molloskum kontagiozum hastalığı, güneş lekeleri tedavisine yardımcı soğuk etkisi ile doku-hücre tahribi yapan Kriyoterapi uygulamalardan bazıları.

Fatih Güzellik Merkezi polikliniğinden randevu almak ve seans ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri: (www.fgm.com.tr)
Adres: Fevzipaşa Caddesi No: 21/1 Fatih / İstanbul, harita
Tel:(212) 635 36 37, (533) 467 87 36İlgili aramalar:
fatih masaj ve laser epilasayon telefonları (2), bölgesel zayıflama fatih (1), lazer merkezi fatih telefon (1), GUZELLIK MERKEZİ UCRETLERİ (1), fgm fatih cilt bakımı (1), fatih guzellik metkezi cilt bakim ucretleri (1), fatih güzellik merkezi fırsat bu fırsat (1), faih güzellik merkezinde akne tedavisi olmak istiyorum (1), dolgu ve botoks fırsatbufırsat (1), cennet de botox yapsn guzellik merkezi (1), nexus lpg incelme (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Fatih Güzellik Merkezi adresi, telefon"
Kategori: Sağlık-Spor

Firsat-Cenneti.com » Sağlık-Spor » Fatih Güzellik Merkezi adresi, telefon

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?