Özel Arama

Fırsatlar

Estetik International İstanbul Kozyatağı- Özel Byomed Cerrahi Tıp Merkezi

Estetik International İstanbul Kozyatağı yani Özel Byomed Cerrahi Tıp Merkezi hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Yürütülen hizmetler, adres ve iletişim bilgileri incelenen diğer hususlar:
estetik-international-istanbul
Bursa merkezli Estetik International Ankara ve İstanbul’da da şubeler açmakta. Peki Estetik International İstanbul nerede, adres ve iletişim bilgileri, yürütülen hizmetler neler?

Byomed (cerrahi) tıp merkezi artık Estetik International bünyesinde hizmet etmekte. Byomed özel tıp merkezi olarak Kozyatağı’nda hem Tıp Merkezi hem de Güzellik Merkezi olarak iki ayrı katta olmak üzere toplam 1300 metrekare alanda 45 oda ve fizik tedavi için kullanılan rehabilitasyon havuzları ile hizmet vermekte. Estetik International İstanbul’da estetik ve plastik cerrahi yanı sıra tam donanımlı bir estetik diş kiniği ve geniş uygulamalar bulunan fizik tedavi ve rehabilitasyon birimleri, saç ekimi için özel olarak tasarlanmış saç nakil birimi yer alıyor.

Estetik International İstanbul’da yürütülen diğer hizmetler: genel cerrahi, lazer epilasyon, prp, lazer tedavileri, radyo frekans ile bölgesel incelme, selülit tedavisi, ozon terapi, karboksiterapi, oksijen terapisi, botoks, varis ve kılcal damar tedavileri, vs.

Estetik International’ın yeni şubesi BYOMED Cerrahi Tıp Merkezi yurtiçi ve yurtdışından gelenlere beş yıldızlı konaklama imkanı sunmakta zira havaalanı transferleri oldukça kolay.

Estetik International İstanbul Kozyatağı -Byomed Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri: (estetikinternational.com)
Adres: Saniye Ermutlu Sok. No:3 (eski:Sarı Kanarya Sok. No:14) Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul – Anadolu yakası
Telefon Numarası: +90 216 571 61 40İlgili aramalar:
estetik international byomed tıp merkezi (2), byomed estetik botoks (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Estetik International İstanbul Kozyatağı- Özel Byomed Cerrahi Tıp Merkezi"
Kategori: Sağlık-Spor

Firsat-Cenneti.com » Sağlık-Spor » Estetik International İstanbul Kozyatağı- Özel Byomed Cerrahi Tıp Merkezi

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?