Özel Arama

Fırsatlar

Eskişehir Maya Sante Life Güzellik Merkezi-iletişim

Eskişehir’de bulunan Maya Sante Life Güzellik Merkezi hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
maya-sante-eskisehir
Eskişehir’de güzellik konusunda profesyonel destek arayanlar için Maya Sante Life Güzellik Merkezi bulunmakta. Peki Maya Sante Life’ta hangi hizmetler bulunmakta?

Cilt bakımı konusunda profesyonel cilt bakımı; yara-yanık izleri için doğal kollajen oluşumunu tetikleyen ve cilt hücrelerini yenileyen dermaterapi (derma roller) uygulaması; kırışıklar, güneşe ve yaşa bağlı lekeler, çiller, melazma denilen hormonal veya gebelik lekeleri için deriyi canlandıran ve görünüşü iyileştirmek için bazı kimyasal solüsyonların uygulanıp yüzeysel deri soyulmalarının sağlandığı kimyasal peeling uygulaması bunlardan bazıları.
Vücut bakımları içinde düşük frekanslı ultrasound ses dalgaları ile yağ hücrelerinin azaltılmasına sağlayan kavitasyon uygulaması bölgesel zayıflama için; ödemlerin atılmasında, selülit tedavisinde, bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarına destek için lenf drenajı; bölgesel incelme ve selülit tedavisi amacıyla vakum, radyo frekans, infrared uygulamaları; infrared ışığı ile derin doku ısıtılırken ozon gazının deri yoluyla vücuda verildiği ozon sauna yöntemiyle vücut sağlığına katkı; elektroterapi (pasif jimnastik) ile kasların çalıştırılıp güçlendirildiği yöntemler bulunuyor.

Saç bakımları, el ve ayak bakımı alanında manikür, pedikür, parafin ile podoloji uygulamaları ile epilasyon ihtiyaçlarınız için sir ağda, iğneli epilasyon yaptırmanız mümkün.

Maya Sante güzellik salonunda kalıcı makyaj haricinde kaş düzeltme, eye lineer, dudak kontürü, kamuflaj makyajı ile yüz ve göz hatlarınızın daha da güzelleştirilmesi olanaklar dahilinde.

Protez tırnak (akrilik, jel protez) ve tırnak süsleme; protez kirpik, kulak ve burun delme, piercing uygulama; dövme, sprey solaryum ile bronzlaşma, profesyonel makyaj ve kozmetik danışmanlık Maya Sante Güzellik Merkezinde bulunmakta. Soru ve şikayetleriniz ile randevu-fiyat konularında iletişime geçebilirsiniz.

Maya Sante Life Güzellik Merkezi iletişim bilgileri: (www.mayasantelife.com)
Adres: İsmet İnönü Cd. Huzur Apt. No: 53 / 8 Eskişehir
Telefon:0 222 230 93 33İlgili aramalar:
eskişehirde protez tırnak yapan yerler (4), protez tırnak eskişehir (4), eskişehir protez tırnak (4), eskişehirde protez tırnak (3), eskisehir hir guzellik (3), eskişehir jel tırnak (3), eskişehir kavitasyon yapan yerler (2), kalıcı tırnak eskişehir (1), kalıcı protez tırnak eskişehir (1), kalıcı makyaj fiyatları eskişehir (1), jel protez tırnak eskişehir (1), kamuflaj makyaj salonu eskişehir (1), kamuflaj makyaj yapılan yerler eskişehir (1), kavitasyon eskişehir (1), maya güzellik merkezi eskişehir (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Eskişehir Maya Sante Life Güzellik Merkezi-iletişim"
Kategori: Sağlık-Spor

Firsat-Cenneti.com » Sağlık-Spor » Eskişehir Maya Sante Life Güzellik Merkezi-iletişim

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?