Özel Arama

Fırsatlar

Cindy Güzellik Merkezi, Acıbadem, Bağdat Cad., tel, adres, harita

1990’dan bu yana İstanbul’da Acıbadem’de (Üsküdar) hizmet veren Cindy Güzellik Merkezi, Kadıköy Şaşkınbakkal’da bir şubeye daha sahip. Sizlere bu yazımızda Cindy Güzellik Merkezi hakkında sunulan hizmetler ve iletişim bilgileri (adres, tel, harita) konularında bilgi sunmak istiyoruz.
cindy-guzellik-merkezi
Cindy Güzellik Merkezi Epilasyon’dan cilt bakımına, vücut bakımından zayıflamaya ve bölgesel incelmeye birçok hizmeti bulmanız mümkün.
Cindy Güzellik Merkezinde sunulan hizmetler 3’lü işlev ile NEWS Kavitasyon, Power Plate, Yüz ve Cilt bakımında Duolift Color, radyofrekans, Epilasyonda Ellipse ile I2pl teknolojisi (IPL sistem epilasyon), ve LPG’den oluşmakta. Ayrıca dip boyası, saç bakımı ile manikür pedikür ve solaryum hizmetlerinden de istifade edebilirsiniz.

Yenileyici cilt bakımı için Duolift Color teknolojisinin kullanıldığını söylemiştik. Peki DUOLİFT COLOR nedir?

Duolift Color ultrason dalgaları sayesinde yüz bakımında kullanılan bir tekniktir. Yapılan masaj sayesinde, kan dolaşımının hızlanır, cildin canlanmasını ve nefes almasını olanağı doğar. Kırışıklık ve yaşlanma belirtilerine karşı esneklik etkili olur. Radyo frekans ise cildin gençleşmesinde etkilidir. Belirli bir bölgede dokunun kendini onarması ve yenilenmesi sağlayan bu teknikte ameliyat izi oluşmadan, ağrısız ve cerrahi olmayan bir yöntemle cilt bakımı yapılmakta. Yüz sarkmaları (gıdı bölgesindeki sarkmalar), boyundaki yatay bantlar ve karın ve kollardaki sarkmalar için etkili bir yöntem.

I2PL epilasyon yöntemi IPL epilasyon teknolojilerinin en gelişmiş halidir. Bayanlar için yüz bölgesi, kolaltı, bel, genital, karın ve bikini uygun yerler iken erkekler için boyun, ense, kolaltı, yanak, kulak ve kaş ve omuz tercih edilmekte.

Şehir fırsatı, grupca, grupfoni grupanya vs. sayesinde cindy güzellik merkezinde özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Cindy Güzellik Merkezi Acıbadem (cindygüzellik.com)
Cindy Güzellik Merkezi Acıbadem Adres: Acıbadem Caddesi No:167 Acıbadem/ Üsküdar İstanbul
Cindy Güzellik Merkezi Acıbadem Tel: 0 216- 327 8959-69, 0 216- 545 6921-22-23
Cindy Güzellik Merkezi Acıbadem Harita:Cindy Güzellik Merkezi Bağdat Caddesi (Şaşkınbakkal Şubesi) Kadıköy
Cindy Güzellik Merkezi Bağdat Caddesi Adres: Şaşkınbakkal Cad. Arzum Apt No: 354 Kat:2 Daire:11 Şaşkınbakkal Kadıköy İstanbul
Cindy Güzellik Merkezi Kadıköy Telefon: 0 216- 478 1780-88
Cindy Güzellik Merkezi Kadıköy Harita:

Viewİlgili aramalar:
cindy güzellik merkezi acıbadem (22), cindy acıbadem iletişim (12), cindy acıbadem (11), cindy güzellik merkezi (9), cindy güzellik merkezi acıbadem iletişim (7), cindy epilasyon (6), cindy güzellik acıbadem telefon (5), cindy epilasyon acıbadem (5), cindy acıbadem tel (5), cindy acıbadem telefon (4), acıbadem cindy (4), cindy güzellik acıbadem (3), cindy lazer acıbadem (3), duolift nedir (3), cindy fırsatları (2)

Yayın tarihi:
Konu: "Cindy Güzellik Merkezi, Acıbadem, Bağdat Cad., tel, adres, harita"
Kategori: Sağlık-Spor

Firsat-Cenneti.com » Sağlık-Spor » Cindy Güzellik Merkezi, Acıbadem, Bağdat Cad., tel, adres, harita

2 Yorum: "Cindy Güzellik Merkezi, Acıbadem, Bağdat Cad., tel, adres, harita"


  1. yeliz dedi ki:

    6 yıldır cindy acıbadem e gidiyorum, kesinlikle işletmecilikle ve hizmetle alakası olmayan bir kurum, İnsan-hizmet odaklı değil gelen müşteriye para odaklı bakıyorlar, müşteri olana kadar ilgili daha sonrasında gayet kötü ve ilgisiz davranışlar sergiliyorlar. dediğim gibi 6 senedir gidiyoruz, ben ve arkadaşlarım… Kesinlikle önünden bile geçmeyin sizide KANDIRIRLAR.

  2. Derya Alpaslan dedi ki:

    Oraya giden arkadaşlarımın tavsiyesiyle bende başladım temizlik,hijyen ve personel olarak çok memnunum seanslarıma düzenli bi şekilde gidiyorum yapılan işlemlerdende çok iyi sonuç aldım gitmek isteyen kişilere benim tavsiyem gönülleri rahat bi şekilde bu merkezi tercih edebilirler.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?