Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Bim Spor Bisikleti- Bim aktüel ürünler

Bim aktüel ürünler içinde bu hafta Spor Bisikleti dikkat çekmekte. Bim’deki Spor Bisikleti hakkında daha detaylı bilgiler:
bim spor bisikleti
BİM mağazalarında bu hafta aktüel ürünler arasında Spor Bisikleti yer almakta. Bim Bluelight Spor Bisikleti özellikleri arasında Hız, zaman, mesafe ve kalori göstergesi, çekme ipi ve ayarlanabilir direnç sayılabilir. 165 TL’den satılacak Bim cuma indirimi ürünü stoklarla sınırlı. Dilerseniz diğer kondisyon bisikleti kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Koşu bandı kampanyaları da ilginizi çekebilir.

Diğer aktüel ürünler:
99,90 TL’den King Elektrikli Süpürge- 2000w gücünde
24,90 TL’den Fakir ekmek kızartma makinesi
4,90 TL’ye Hassas Tornavida seti (30 adet hassas uç, 1 adet mıknatıslı gövde)
7,50 TL’ye 8 parça tornavida Seti 8 parça
9,90 TL’ye 2 Ağızlı Anahtar Takımı
7,50 TL’ye 6’lık Toprak Priz
24,90 TL’ye Çift Kişilik Mikrofiber Yorgan (195×215 cm, Mikrofiber kumaş, Silikon dolgulu)
5,90 TL’ye Silikon Yastık
8,50 TL’ye Yazı Tahtası
4,90 TL’ye Ahşap Puzzle
12,90 TL’ye Ahşap Bulmaca Arabaİlgili aramalar:
bim spor bisiklet (2), letgo kondisyon bisikleti (2), bim spor bisikleti (2), kondisyon bisikleti (2), 22 haziran 2016 da hangi aktuel magzalara bisiklet (1), bim spor ürünleri (1), bim stoklarda olan bisiklet (1), bimde bisikletler (1), bimde jimnastik aleti (1), bimde kondisyon bisikleti (1), bimdeki bisikletler (1), bluelight bisiklet (1), bluelight kondisyon bisikleti bim (1), kondisyon bisikleti bim (1), letgo da spor bisikleti (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Bim Spor Bisikleti- Bim aktüel ürünler"
Kategori: Sağlık-Spor

Firsat-Cenneti.com » Sağlık-Spor » Bim Spor Bisikleti- Bim aktüel ürünler

4 Yorum: "Bim Spor Bisikleti- Bim aktüel ürünler"


 1. Se_KA dedi ki:

  İyi günler Herkeze,

  ben d bu üründen almak istiyorum.ancak sürümcemede kaldım. Alan arkadaşlar nasıl memnunlar mı? Tavsiye ediyorlar mı? Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında teknik sevis ağı nasıl adamlar sattıktan sonra ürünlerine sahip çıkıyorlar mı yani? Yorumlarını benimle paylaşırlarsa sevinirim.

  İginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  Saygılarımla.

 2. erhan dedi ki:

  sevgili mat arkadaşım ;seninle aynı sorunu ürünü alır almaz biz de yaşadık herşeyi kurduk fakat pedallar hep aynı hızda kalıyordu derecesi ayarlanmıyodu ürünü iade ettik yenisini göndercez dediler yenisi geldi evde kurduk onda da aynı sorun oldu sinirlendik borunun içindeki gümüş renkli kabloyu takacağımız yer var ya oranın yani kırmızı plastiğin içi yaylıymış kuvvetli çekince sana doğru geliyor sende o ucu gümüş kabloyu tam karşısına gelecek şekilde tak ve kabloyu kırmızı plastiğin arasından geçir. bunu yaparken güç ayarı 8 deolsun o zaman kablo daha gevşek oluyo.Biz kurduk süper oldu inş sende yaparsın PROBLEM KIRMIZI PLASTİĞİN İÇİNİ ÇEKMEMEK ZATEN GELİYO ÇEKİNCE…KOLAY GELSİN..

 3. mat dedi ki:

  ben de bugün bimden bir kondisyon bisikleti aldım herşeyi yazdığı gibi yapıp kurdum fakat pedallar çok sert kesinlikle çevrilmiyor zorluk ayarını değiştiriyorum hiç etkilemiyor. siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı sebebi ne olabilir???

 4. turgcell dedi ki:

  bim mağazalarından almış olduğum bluelight bisikletin sağ pedalı kırıldı. Bu parçayı nereden bulabilirim….Yardımcı olursanız sevinirim….


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?