Özel Arama

Fırsatlar

Firsat-Cenneti.com » Reklam-İşbirliği

Reklam-İşbirliği

Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak istemez misiniz? Şüphesiz ki evet. İşte Firsat-Cenneti.com olarak sizlere bir teklifimiz var.

Dilerseniz bizimle işbirliği yaparak şirketinizi, ürünlerinizi, faaliyet ve kampanyalarınızı tanıtarak ürün/hizmetlerinizin hedef kitlenizce kolayca bulunmasını temin edebilirsiniz.

Sizleri tanıtıcıyı yazıları bize gönderebilirsiniz veya profesyonelce sizler için tanıtım yazıları hazırlayıp firsat-cenneti.com’da yayınlayabiliriz.

İsterseniz sizlere özel reklam alanlarında etkili bir tanıtım yapmanız da mümkün. Kazan-Kazan ortaklığı için bizimle firsatcenneti@gmail.com eposta adresinden irtibata geçebilirsiniz.İlgili aramalar:
ankara gimat nevgross et ürünleri fiyatlari (1), firsat cenneti (1), firsatcenneti com (1), Hangar çocuk mağazası (1), vin fiyatları (1)

1 Yorum: "Reklam-İşbirliği"


  1. nurettin99 dedi ki:

    2013’te Köln Futbol Akademisi olarak İstabulda Gençleri Alman ekolu ile yetiştirmek için kurulmuş bir Futbol okuluyuz.Amacımız Çocukları bilgisayar’ın karşısından çıkarttıp onlari Futbol yoluyla harekete geçirip,içlerinden yetenekli gençleri Türk ve Dünya futbol’una kazandırmaktır.Şuan 120 üzerinde Gençleri eğitimimize alıyoruz.06 yaş ile 18 yaş guruplarına çalışma yapmaktayız.Köln Futbol Akademimizin desteğe ihtiyacı var.Bu gençlerin yetişmesinde sizinde katkılarınızın olmasını istermisiniz?bizi Sponsorluğunuz ile desteklerseniz,önce yüzlerce,daha sonra binlerce Sporcunun yetişmesinde katkılarınız olacaktır.Teşekkürler.Selam ve saygılar.Köln Futbol Akademisi kurucusu;Nurettin Yılmaz


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?