Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Play-Doh Oyun Hamuru Setleri

Play-Doh Oyun Hamurlarının pek çok farklı etkinlik yapabileceğiniz setleri bulunmaktadır. Play-doh setleri hakkında kısa bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
play-doh-hamur-setleri
Baby Alive bebekleri, Furby oyuncakları, Monopoly oyunu, My Little Pony, Nerf tabancaları ve Playskool oyuncakları gibi pek çok ünlü markaya sahip Hasbro aynı zamanda kimisi oldukça uygun fiyatlara sahip Play-Doh oyun hamurlarını da üretmektedir. Erkek veya kız olsun çocuğunuzun el becerisinin ve yaratıcılığının gelişmesine katkı sağlayan ve eğlenerek hoş zaman geçirmesine yardımcı olan play-doh oyun setleri hakkında bilgileri burada derlemeye gayret ediyoruz.

Genel olarak 3-12 yaş grubu çocuklara özel hazırlanan play-doh setlerinde başlangıç aşamasında yeterli olan bir kaç oyun hamuru ile değişik şekilleri yapmaya yardımcı kalıplar yer almaktadır. Oyun hamuru çeşidinizi artırmak isterseniz paket halinde satılan parmak hamurlar, ışıltılı hamurlar veya playdoh plus yumuşak hamurları tercih edebilirsiniz.

Oyun hamuru deyince aklımıza ilk olarak pasta, kurabiye yapmak geliyor olabilir (ki hamur işi dedikleri zaten bunlar). Bunun sonucunda en çok dikkat çeken Play-Doh setleri arasında üç katlı enfes pastalar yapabileceğiniz Dev Pasta (Cake Mountain), üzeri kremalı muhteşem kurabiyeler yapabileceğiniz eğlenceli Kurabiye Fabrikası (Flip’in Frost Cookies), rengarenk kurabiye ve şekerler imal edebileceğiniz Neşeli Pastacı (Frosting Fun Bakery), üzerine pasta ve kurabiye yerleştirebileceğiniz Pasta Kulesi, harika dondurmalar yapabileceğiniz Dondurma Dükkanı, rengarenk şeker üretme meraklıları için Şeker Kavanoz, Tatlı Pastane yer almaktadır.

Eğitici oyuncak arayanlar için Eğitim Seti, Kovam- Rakamlarla Eğlence ve Doktorculuk meraklılarına özel Dişçi ve Doktor Dottie ve İlaçları setleri ve Eğlenceli Kaplumbağa ve Mini Eğlence Fabrikası da ilginizi çekebilir.

Kız çocukları için Play-doh oyun setleri: Doğrudan kız çocuklarına hitaben tasarlanan playdoh oyun hamurları arasında Sihirli Prenses Sarayı, Prenses Butik, Sindirella Balo Arabası, Rainbow Dash Saç Stüdyosu, Ariel’in Şatosu ve Arabası, Belle’in Sarayı, Rapunzel’in Kulesi, Pony Tasarım Seti, Minnie Mouse Butik ile Sofia Süslenme veya Çay Partisi Seti sayılabilir.

Erkekler için Play-doh oyun setleri: Playdoh’un erkek çocuklar için sunduğu oyuncaklar arasında İnşaat Kamyonum Buzz, Çevreci Kamyon, İtfaiye Arabası Boomer, Marvel İkili Araç veya Kahraman Setleri (Iron Man, örümcek adam, vs.), Jake ve Varolmayan Ülkenin Korsanları ve Yenilmez Hulk Oyun Seti sayılabilir.İlgili aramalar:
play-doh oyun hamuru (2), leydo hamur isleri oyunu (1), leydo hamur oyunu (1), play doh hamur setleri (1), play doh inşaat kamyonu kulanimi (1), play-doh oyun setleri en ucuz (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Play-Doh Oyun Hamuru Setleri"
Kategori: Oyuncak

Firsat-Cenneti.com » Oyuncak » Play-Doh Oyun Hamuru Setleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?