Özel Arama

Fırsatlar

Furby nasıl bir oyuncak, Furby hakkında bilgi

Furby hakkında bilgilerin derlendiği bu yazımızda Furby nasıl bir oyuncak diyenlere yanıt vermeye çalışıyoruz.
furby-oyuncak

Çocuklar teknolojinin getirdiği imkanlar ile artık çok daha interaktif eğlenceler sunan oyuncaklar ile buluşabiliyorlar. İşte “Süprizlerle dolu” sloganı ile adını duyduğumuz Furby’ler bu tarz yeniliklerden.

Baykuş veya hamster benzeri bir robot olan Furby, ilk piyasaya çıktığı 1998 yılından günümüze değin farklı versiyonları olan interaktif bir oyuncaktır. Tıpkı tamagothci veya I-dog benzeri oyuncaklar gibi ilgi alaka göstermenize bağlı olarak karakteri değişebilen Furby’ler ile çocuğunuzun hoş vakit geçirip eğlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Peki Furby nasıl bir oyuncak, Furby özellikleri nelerdir? Furby hakkında bilmeniz gereken en önemli özellik ilgiyi sevmesi ve buna göre davranmasıdır. Farklı renkte kürk seçenekleri ile satılan Furby’ler, LCD ekran gözleri ve kendilerine ait bir dil olan Furby’ce konuşmaları ile ilgi odağı olmaktalar. Birbirleri ile tanışıp beraber müzik söyleyebilen Furby’lerin marifetleri bunlarla sınırlı değil elbette.

Furby’ye ait ücretsiz Iphone veya Android uygulamalar ile “Mutfak”ta hazırladığınız yiyeceklerle Furby’yi besleyebilir, Furby’nin kullandığı kelimelerin anlamlarını öğrenip, Furby’ceyi Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Furby’nin karakterini değiştirmek için onunla oyunlar oynayabilir yani onun karnını gıdıklayıp parmağınızla besleyebilir, sallayıp eline alarak sevebilir, onu sağa sola eğip, ters çevirip sarılabilir, kuyruğunu çekebilir, onunla konuşabilir veya ona müzik dinleterek ritme ayak uydurarak dans etmesini seyredebilirsiniz.

4 adet AA kalem pil ile çalışan Furby’ler, 1 dakika hareketsizlikte uyku-dinlenme moduna geçmektedir. Açma-kapama tuşu yerine reset tuşuna sahip olan Furby’lerin Furby Party Rockers adında ve kendine has bir kişiliğe sahip, daha küçük ve ucuz modelleri de bulunmaktadır. Furby’ler özellikle 6-9 yaş aralığında çocuklara önerilmektedir.İlgili aramalar:
furby renklerine göre özellikleri (3), furby oyuncak (2), furby en ucuz (2), furby oyuncak hakkında (1), furby oyuncak baykuş (1), furby coolfiyatları en ucuz (1), furby baykus oyuncak (1), furby baykuş mu (1), furby baykuş (1), frby hakkında bilgiler (1), FORBY OYUNCAKLARI HAKKINDA BİLGİ (1), förbi oyuncak hakkında (1), en ucuz furby (1), baykuş oyuncak (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Furby nasıl bir oyuncak, Furby hakkında bilgi"
Kategori: Oyuncak

Firsat-Cenneti.com » Oyuncak » Furby nasıl bir oyuncak, Furby hakkında bilgi

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?