Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Elektrikli Bisiklet fiyatları, modelleri, e-bike markaları

Hem bisiklet sürmenin zevkini, hem de rahatlığını bir arada yaşamak isteyenler için elektrikli bisiklet fiyatları, e-bike modelleri ve elektrikli bisiklet markalarını inceliyoruz. Evet devir ekonomi devri. Elektrikli bisiklet özellikleri neler? İşte bu soruların cevabı:
elektrikli bisiklet modelleri markalari
Elektrikli bisikletler çevreci ve ekonomik olmaları ile bilhassa bisiklet kullanımına uygun yerlerde tercih edilmekte. Elektrikli bisiklet dik yokuşları (15 dereceden fazla eğim) çıkarken yavaşlayıp çekişi düşebilmekte, bu durumda pedal desteği vermek gerekiyor. Elektrikli bisikletin kalitesini kullanılan malzemenin sağlamlığı ve hafifliği, motor gücü, jant büyüklüğü ve diğer seçenekler belirlemekte. Elektrikli bisikletler ruhsat-plaka gibi sorumluluklar taşımamakta ancak A1 sınıfı motorsiklet ehliyeti gerektirmekte (yeni kanuni düzenlemeye göre).
Piyasada onlarca farklı elektrikli bisiklet modeli görmeniz mümkün, bu konuda kullanıcı yorumları ve bazı model incelemelerini elektriklibisiklet.gen.tr adresinde bulabilirsiniz. Burada fikir vermesi açısından bazı modellerden bahsetmek istiyoruz.
Kanuni Elektrikli Bisikletleri-E-bike 100, 102 modelleri: Ülkemizin önde gelen motorsiklet üreticilerinden Kanuni elektrikli bisiklet modelleri e-bike 100 ve 102 bulunmakta. Kanuni elektrikli bisiklet fiyatları 1070 ve 1200 TL arasında değişmekte. Kanuni e bike özelliklerini incelediğimizde 25 km/h azami hız, 240 kw güç, 50-60 km sürüş mesafesi sunan ve 6 – 8 saatte şarj edilebilen 12V 12Ahx4 akü batarya, 48-63 kg ağırlık gibi özellikler mevcut. Kanuni e-bike’lar yaklaşık 75 kg taşıma kapasitelidir. Kullanım ömrü 10 yıl olarak belirtilen kanuni e-bike Türkiye’de yaygın satış ve servis ağına sahip.
Son bir hatırlatma elektrikli bisiklet ile ilgili güvenli sürüş kurallarına uymak, koruyucu elbise ve kask takmak periyodik bakımları ihmal etmemekte yarar var.
Simax 406 L Elektrikli Bisiklet: Carrefour mağazalarında 1249 TL’den satılan Simax marka Elektrikli bisiklet 250 W sürüş gücü, 80-100 kg taşıma kapasitesi, 24 km/h azami hız, 6-8 saat şarj süresi ve 168x59x98 cm ebat özelliklerine sahip.
E-rider marka elektrikli bisiklet modelleri: 1475-1700 TL arasında değişen fiyatlara sahip E-rider elektrikli bisikletler 100 kg civarı taşıma kapasitesi, 180-350w güç, 27-48 kg ağırlık gibi özelliklere sahip.
St-max marka elektrikli bisikletler: St-max elektrikli bisiklet modelleri uygun fiyatları (900 TL) ile dikkat çekiyor. 250w güç, 80 kg taşıma kapasitesi, net 40 kg ağırlık gibi standart özellikleri ile geri de kalmıyor.
Geotech elektrikli bisiklet markası: Piyasadaki en pahalı modellerden biri olan geotech elektrikli bisiklet 3000 TL’ye yakın bir fiyata sahip. Ancak bisiklet hafifliği (pil hariç 14 kg), büyük jantı (26″) ve shimano vitesleri ile farklılığını gösteriyor.
Bundan başka Uğur Mondial ES-1, ES-2, ES-3 elektrikli bisikletleri, Arora, Cansın, Asya, Cika, Bianchi, Easy, Mikron, YMS marka elektrikli bisikler de var. Ayrıca üç tekerlekli elektrikli bisikletler, akülü scooter gibi farklı modeller de mevcut. Herkese iyi sürüşler…İlgili aramalar:
kanuni elektrikli bisiklet fiyatları (6), carrefour elektrikli bisiklet (5), kampan yalı elektrikli bisiklet fiyatları (3), kanuni elektrikli bisiklet (3), kanuni e bike 102 fiyat (3), jet bike elektrikli bisiklet fiyatları (2), elektrikli bisiklet modelleri (2), elektrikli motor carrefour (2), kanuni E-bike 102 nasıl (2), e bike bosch 250 vat kaç para (2), geotech elektrikli bisiklet (2), bisiklet fiyatları carrefour (2), kanunie 102 bisikletin fiyatı (1), kanuni e bike 102 (1), kanuni alektirikli bisiklet (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Elektrikli Bisiklet fiyatları, modelleri, e-bike markaları"
Kategori: Oto

Firsat-Cenneti.com » Oto » Elektrikli Bisiklet fiyatları, modelleri, e-bike markaları

1 Yorum: "Elektrikli Bisiklet fiyatları, modelleri, e-bike markaları"


  1. Bisiklet dedi ki:

    elektrikli bisiklet almak istiyorum verdigin bilgiler için saol çok yardımcı oldun


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?