Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Tupperware ürünleri, Katalog ve Şikayet, Tupper sağlıklı mı

Tupperware ürünleri ve katalog hakkında bilgilerin derlendiği bu makalede, şikayetler ve Tupper sağlıklı mı konusunda yorumlara da yer vermekteyiz.
tupperware urunleri
Özellikle saklama kapları ile bilinen Tupperware, genişlettiği ürün gamı ile mutfakta pek çok ihtiyacınızı karşılayacak ürünler sunmakta. Tupperware katalog‘a ve ürün fiyatlarına aşağıda belirtilen internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Başlıca Tupper ürünlerini incelereksek:

Mutfak gereçleri (Yemek hazırlama ile ilgili olarak merdane’den silikon fırçaya, soğan doğrayıcıdan rondoya, salata kurutucu ve havluluk, bıçak, ekmek kutusu vs. gibi ürünler)
Pişirme gereçleri (silikon kek kalıbı vs. ile ultraplus serisi)
Servis kapları ve kaşıklar
Buzdolabı ve derin dondurucu için uzun süreli koruma ve hijyen sağlayan saklama kapları (peynir saklama kabı, yeşillik, meyve-sebze saklama kapları, vs.)
Mikrodalgada veya fırında yemek pişirmede kullanılan kaplar, tencereler
Çocuklar için biberon, tabak ve mama kaşıkları
Tupper Suluk
Mikrofiber bezler

Peki tupperware ürünlerini farklı kılan nedir, tupper ürünleri neden pahalı? Tupperware ürünlerinin başlıca özelliği özgün bir tasarıma sahip olması ve kalitesi. Hava sızdırmazlığı mükemmel olan saklama kapları, gıdaların uzun süre bozulmadan korunmasını sağlamakta. Ayrıca ürünlerde kullanılan (plastik) malzemelerin insan vücuduna uygun olduğu ve hatta uzay teknolojisinden geldiği gibi şehir efsaneleri de mevcut. Fakat kimileri, bildiğimiz plastiklerin biraz daha kalitelisi için fahiş bir fiyat istendiği görüşünde. Bunun bir nedeni de Tupper markasının Fransa vb. yerlerde ürünlerini imal ettirmesi olabilir. Sonuçta Tupper (tappır) şirketi, ürünlerinin kalite ve pazarlanma yöntemi yanında fiyat bakımından da farklı olması tercih ediyor.

Peki Tupper sağlıklı mı? Tupper ürünlerinde kullanılan malzemeleri incelediğimizde 4 (düşük yoğunluklu polietilen), 5 (polypropilen) ve 7 no’lu (diğer tipler- genelde polikarbonat) plastik çeşitlerinin bulunduğunu görüyoruz. Söz konusu rakamları piyasa satılan ürünlerin alt kısmında geri dönüşüm işareti içinde bulabilirsiniz ancak çoğu Tupper ürününde bu bilgi yer almamaktadır. Plastik maddelerin zararlı olanları konusunda açık ve net bilimsel sonuçlar bulunmamakla beraber BPA içeren plastiklerin zararlı olduğu iddiası mevcuttur. Bu bakımdan tupper ürünlerinin ne kadar sağlıklı olduğu konusu yoruma açıktır.

Tupperware hakkında: 1950’lilerden önce Amerika’da koku yapmayan ve sızdırmayan plastik kapları ile doğan ve çevre dostu, güvenilir ve geri dönüşümlü ürünleriyle ve tasarım ödülleriyle övgüler alan Tupperware şirketi, 100’ü aşkın ülkede doğrudan satış tekniği uygulayan 2 milyondan fazla danışmana sahip. Tupper, özellikle ev hanımlarının gün faaliyetlerinde ürünleri tanıtıp, satış yapmalarını ve para kazanmalarını ile yaygınlaşmakta. “Tuppercı”lar için bu bir tutku ve bağımlılık olarak da düşünülebilir.

Peki tupper ürünleri nereden alınır? Tupperware Türkiye’nin şirket olarak internet üzerinden online satışı bulunmamakta. En yakın tupper distribütöründen veya satış temsilcisinden (tupper partisi ile) ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden fırsat ürünleri, promosyonlar ile kampanyaları takip edebilirsiniz.

Tupperware Türkiye adres ve iletişim bilgileri: (www.tupperware.com.tr)
Adres: Saniye Ermutlu Sk. Şaşmaz Plaza Kat:6 Kozyatağı / İstanbul
Telefon: 0800 261 21 37 (ücretsiz), 0 (216) 571 60 00 (müşteri hizmetleri)İlgili aramalar:
tupperware ürünleri sağlıklı mı (27), tapır mutfak ürünleri fiyatları (26), tapır ürünleri (24), tupperware ürünleri ne kadar sağlıklı (24), tupperware şikayet (21), tupperware sağlıklı mı (19), tupperware saklama kapları sağlıklı mı (18), tupperware sağlıklımı (17), tupper (17), tupperware şikayetler (14), tapir urunleri ve fiyatlari (11), tapir sagliklimi (10), tupperware müşteri hizmetleri (10), tapır suluk sağlıklımı (9), tapır ürünleri özellikleri (9)

Yayın tarihi:
Konu: "Tupperware ürünleri, Katalog ve Şikayet, Tupper sağlıklı mı"
Kategori: Mutfak

Firsat-Cenneti.com » Mutfak » Tupperware ürünleri, Katalog ve Şikayet, Tupper sağlıklı mı

9 Yorum: "Tupperware ürünleri, Katalog ve Şikayet, Tupper sağlıklı mı"


 1. seda mandacıoğlu dedi ki:

  Duru yağdanlık aldım 2 tane ikiside ucundan akıtıyor danışmandan tık bir cevap yok ya danışmanları gerekli eğitim verilmiyor veya sadece insanları kandırıyorlar birde garantili diyorlar lütfen geri dönüş veya cevap verin 2 kuruşluk şey için yasal yollara başvurmayayım lütfen çanakkale danışmanlarınızı iyi bir şekilde eğitim verin garantili deyipte insanları mağdur etmeyin

 2. Sibel dedi ki:

  İzmir ödemişten nesil çağlan hanımdan aldığım ürünler 1 yıldır iade de bugün aynı ürünler geri gelmiş ki onlar depoda durdu hiç iade ye gitmedi mağdurum satarken 10 yıl iade var iade edince sorun yok 5000 tl lik nakit alışveriş yaptım şikayetçiyim yasal yollara başvurucam

 3. azime kazangirler dedi ki:

  Şubat ayında aldığım su şişeleri 1 haftada kırıldı. Beni Zolguldak disprotörüne yönlendirdiniz Gönderdim Şubat ayından beri 2 tane su şişem nerede Hani garantiliydi. En yakın zamanda haber bekliyorum.

 4. GULSEN SABUNCU dedi ki:

  Sayın Antalya ukra eskı dedaman da pazartesı tesadüfen bulundum Antalya uyenız narın hanım benı nüye yaptı ancak ben hıc bır sey almadım sureklı mesaj geliyor 79 tl borcunuzu odeyın dıye hıc bır sey almadım lütfen benı uyelıkten çıkarıp olmayan borcumun duzeltılmesını rıca ederım saygılarımla

 5. tupper suluk dedi ki:

  Umdugum kalıteyı bulamadım ıcın verdıgım paraya acıyorum. Bence ole hıcte guzel bı urun degıl okula gıden kızıoma aldıgım suluktan hıc memenun degılım o kadar da para verıyoruz ama sulk gun ıcınde les gıbı kokuyo kımseyede tavsıye etmıyorum bu urunu kımsenın byle para tuzaklarına dusmesın.

 6. enayi dedi ki:

  tupperware elimde kaldı. verdiğim paraya acıyorum.

 7. damla dedi ki:

  merhaba arkadaşlar en uygun ve ucuz tupperware ürünlerini damlaicgiyim.com adresinde satıyorum.

 8. gulengamze dedi ki:

  He valla, ben de evirip çevirip bakıyorum ürünlere herhal diyorum benim anlayamadığım bir şey var.

 9. ismi lazım değil dedi ki:

  bi altın fiyatına pilastik tas …..insanları soymanın yeni yolu…sanki yıllardır tupperware vardı….


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?