Özel Arama

Fırsatlar

İlci Süt Ürünleri, İlci Çiftliği hakkında bilgiler

Sütten gelen doğal lezzet ve Kırşehir Çiçekdağından doğal tadınız sloganlarına sahip İlci süt ürünleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
ilci ciftligi sut urunleri
İnşaat başta olmak üzere enerji, turizm, madencilik gibi sektörlerin haricinde gıda ve hayvancılık alanlarında da faaliyet gösteren İlci holdingin bir yatırımı olan İlci Süt ürünleri 2011 yılından bu yana faaliyettedir. 2004 yılında Tigem Çiçekdağı Tarım işletmelerini (harita) 30 yıllığına kiralanması ile başlayan serüvenin entegre et tesisleri ile daha da büyümesi beklenmektedir.

16 bin dekar alandan fazla bir sahayı kaplayan İlci Çiçekdağı Hayvancılık ve Tohumculuk işletmeleri bünyesinde sertifikalı tohumculuk, bitkisel üretim, meyve bahçesi ve bağ, sertifikalı fidancılık, tesislerini ihtiyacının ötesinde hayvansal atıklardan elektrik üretimi ve ısı eldesi sağlayan biogaz tesisi ve damızlık sığır üretimi yapılmaktadır.

İlci çiftliği markası ile mağazaları bulunan İlci Süt ürünleri arasında süt, beyaz peynir, kaşar, örgü ve tulum peyniri, yoğurt (dönemsel olarak koyun yoğurdu), ayran, kaymak ve tereyağı bulunmaktadır. Yüksek standart ve teknoloji, üstün kalite ve hizmet ile duyarlı çevre politikası yanında hijyene verilen önemin vurgulandığı İlci süt ürünleri hakkında yorumlarınızı bizlerle paylaşmaya ne dersiniz?İlgili aramalar:
ilci çiftliği (4), ilci ciftligi ürünleri (4), ilci süt ürünleri bayilik (3), ilci çiftliği bayilik (3), ilci çiftliği süt ürünleri (2), ilci çiftliği yorumlari (2), ilci çiftliği bayilik şartları (2), ilci süt bayilik (2), ilci süt ürünleri bayilikleri (1), ilci süt ürünleri (1), ilçi peynirçilik bayiliği (1), ilci koyun yoğurdu (1), ilci süt (1), ilci süt ürünleri fiyatlari (1), ilci süt ürünleri gersan (1)

Yayın tarihi:
Konu: "İlci Süt Ürünleri, İlci Çiftliği hakkında bilgiler"
Kategori: Mutfak

Firsat-Cenneti.com » Mutfak » İlci Süt Ürünleri, İlci Çiftliği hakkında bilgiler

1 Yorum: "İlci Süt Ürünleri, İlci Çiftliği hakkında bilgiler"


  1. Nurettin dedi ki:

    İlci’nin koyun yoğurdu gerçekten başarılı bir ürün, inek yoğurduna göre 2 kat pahalı ama lezzet ve kıvam harika.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?