Özel Arama

Fırsatlar

Franke ürünleri, Ankastre beyaz eşyalar, evye, armatür ve fırınlar

Franke ürünleri arasında en çok bilinenleri şüphesiz mutfak ürünleri. Franke evyeler, çöp öğütücü ve sorter çöp kutuları, armatürler, ocak ve fırınlar bunların başlıcaları. Dilerseniz bu ürünleri beraberce inceleyelim. İşte Franke ürünleri:
franke-urunleri-evye-armatur
Franke evyeler: Franke evyeler çelik, cam veya renkli evyeler olarak ayrılmakta. Bundan başka çöp öğütücüsüne uygun giderli evyeler, elinizi ıslatmadan sifon kumandaları ile haznelere su doldurup boşaltabildiğiniz evyeler, tezgah üstü veya altı hazneli evyeler, 1-1.5 veya 2 hazneli evyeler, 45 dereceli köşeli veya 30-45-60-80-90 cm genişliğine uygun evye modelleri bulunmakta. Parlak veya mat yüzeye sahip Franke cam evyeler beyaz veya siyah renk modellere sahip. Renkli Franke evyeler ise siyah-beyaz-pembe-mavi gibi renk seçeneklerine sahip. 45 santimlik dolaplara uygun en basit tek hazneli evyeler 130 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmakta. Ancak profesyonel evye modellerinin binlerce TL olduğunu da hatırlatalım.

400 TL’den başlayan Franke çöp öğütücüler yanında ayrı geri dönüşüm kutulu sorter çöp kovaları da bulunmakta. Mutfağına değer verenler için ankastre çelik tartı, krom sıvı sabunluk ve çelik kremi de vazgeçilmezler arasında yer alabilir. Franke evye aksesuarları arasında doğrama tahtası, yarım hazne süzgeci, tel sepet, kurutma tepsisi ve yıkama haznesi de bulunuyor.

Franke armatürler kaliteleri ile pek çok markadan ayrılmakta. Ekserisi tek kumandalı olan armatürlerin çift kumandalı olanları da mevcut. Hareketli el duşu yuvasına (PVC’den üretilme spirale) sahip armatür modelleri mutfakta size kolaylık sunmakta. 360 dereceye kadar dönebilen esnek su çıkış boruları, çelik örgü tesisat, yüksekli ayarlama özelliği, çıkarılabilir duşlama aparatı üzerinde su yoğunluk kontrolü bazı Franke armatür modellerinde görülen özellikler. Işıklı armatür modelleri ise beyaz veya renkli su çıkışına olanak sağlamakta. Franke banyo lavaboları ve armatürleri ise çok daha az seçeneğe sahip.

Franke ankastre ocaklar 30-60-90 veya 120 cm genişliğindeki tezgahlara uygun modellere sahip. Cam yüzey veya çelik modellerden başka dokunmatik cam seramik veya indüksiyonlu cam seramik serisi de bulunmakta. Taşma veya rüzgar yüzünden ocağın sönmesi durumunda gazı kesen emniyet ventili, opsiyonel düğme kitleri, iç veya dış çemberi ayrı ısıtma imkanı, entegre otomatik ateşleme özelliklerine sahip Franke ankastre ocaklar mevcut.

Franke ankaste fırınlar ise A sınıfı enerji tüketimi, konvansiyonel veya ızgara pişirme seçenekleri, 3-4 camlı kapı ile mükemmel ısı yalıtımı, buz çözme veya hızlı pişirme seçenekleri, dokunmatik kumanda paneli, fırının kendi kendini temizleme özelliği, çoklu pişirme fonksiyonları Franke ankastre fırınlarda bulunan özelliklerden bazıları. 1000 TL civarındaki fiyatları da ifade edelim. Franke ankastre elektronik mikrodalga fırınlar, buharlı pişirici ve kahve makinesi de diğer Franke ürünleri.

3-4-8 hız kademeli Franke davlumbazlar uzaktan kumanda, otomatik durma özelliği, sessiz çalışma modları ve filtre değiştirme hafızası gibi özelliklere sahip. 24 saat boyunca havayı temizleyebilen davlumbaz modelleri ada davlumbazı gibi çok değişik görevler de ifa edebiliyor. Klasik görünümli davlumbazlar ve kısıtlı aspiratör seçenekleri de bulunmakta.

Franke’nin yarı veya tam ankastre bulaşık makineleri ve buzdolapları da bulunmakta. Çok değişik seçenekler sizleri Franke bayilerinde bekliyor.İlgili aramalar:
3 giderli evye beyaz (1), armatur kesen (1), bozdulap modeller fiyatları (1), bozdulap modelleri (1), dojunmatik renkli beyaz esyalarn (1), franke bozdolap aparati (1), franke en geniş evye (1), franke eviyr ve cam (1), franke tepsisi fiyat (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Franke ürünleri, Ankastre beyaz eşyalar, evye, armatür ve fırınlar"
Kategori: Mutfak

Firsat-Cenneti.com » Mutfak » Franke ürünleri, Ankastre beyaz eşyalar, evye, armatür ve fırınlar

1 Yorum: "Franke ürünleri, Ankastre beyaz eşyalar, evye, armatür ve fırınlar"


  1. Öner TÜRKSEVER dedi ki:

    Franke ürünleri gerçekten kaliteli ve şık, fakat bir o kadar da pahalı. Mekappa markalı ankastre cihazları ise hem onlar kadar kaliteli hem de fiyat olarak çok daha uygun. Mekappa’nın kampanyalı ankastre setlerine ..com online satış mağazasından en uygun fiyatlarla ve oturdukları yerden ulaşabilir tüketiciler.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?