Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Vanucci Mutfak Modelleri ve Banyo Dolapları

Mutfakta özgün tasarımlar arayanlar için Vanucci Mutfak Modelleri ve banyoda estetik arzulayanlara Vanucci Banyo Dolapları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. İşte Vanucci Mutfak Modelleri ve Banyo Dolapları:
vanucci mutfak modelleri banyo dolaplari
Evde zamanımızın önemli bir kısmını mutfakta geçiriyoruz. Özellikle hanımların sadece yemek yaparken değil, her zaman hoş vakit geçirmeleri için kendilerini mutlu ve özel hissedecekleri mutfak modelleri görmek istemelerine şaşmamak gerekli.

Vanucci Mutfak Modelleri: Vanucci mutfak modellerinin farkı öncelikle kalite malzeme (Avrupa’dan ithal kulp, menteşe, aydınlatma üniteleri ve aksesuar malzemeleri gibi) ve teknolojiyle donatılmış üretim hattından gelmekte. Buna özgün tasarımlar, estetik ve biçim, konfor, mükemmel renkler, kaliteli malzeme seçenekleri, özenli ayrıntılar, zarafet ve işlevsellik, zengin aksesuar alternatifleri eklenince farklı bir yaşam tarzı sizleri bekliyor demektir. Mutfak tasarımında farklı modeller ve zengin bir kolleksiyon arayanlar için vanucci mutfak dolapları güzel bir tercih olabilir. Her zevke ve beklentiye uygun Vanucci markası 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren imalatçı Türk firma tarafından 2005’ten bu yana kullanılmakta.

Vanucci ürünleri toplam 14 seriden (italyanca isimler: piante, argento,platino, vs.) ve bu serilere bağlı 30 farklı modelden oluşmakta. Vanucci mutfak dolapları özgün tasarımları yanında işlevsellik ve görsellik öğeleri ile öne çıkmakta. Mutfak dekorasyon alanında konforu arayanlara, estetik ve şıklık birlikte sunulmakta.

Vanucci mutfak modelleri incelendiğinde kimi mutfak dolaplarında sadelik ön plana çıkmakta. Dileyenler için minimalist çizgilerle yapılan tasarımlardan başka geniş depolama olanağı ile kiler dolapları, kullanım alanını genişleten derin sürgüler, çekmecelere özenle yerleştirilmiş çatal-kaşık sistemleri ve köşe dolaplarında özgün tasarımlar gene Vanucci mutfak modellerinde. Açık mutfaklar Vanucci mutfak modelleri ile hayat buluyor.

Akdeniz çizgileri ve country tarzı, parlak renk seçenekleri ve zengin ahşap desenleri, sadelik, modüler tasarım, ahşabın doğallığı da vanucci mutfak modellerinde de seçenekler arasında. Vanucci mutfak dolaplarında masiften doğal ahşap kaplamalar, lake ve laminat malzemeler, dokulu kapaktan cama kadar pek çok değişik malzemeler de kullanılmakta.

Vanucci Banyo Modelleri: Güne mutlu ve huzurlu bir başlangıç yapmak isteyenler için Vanucci Banyo modelleri güzel bir alternatif olabilir. Vanucci markası her boyuttaki banyolar (küçük banyolar dahil) için özel çözümler üretmekte. Vanucci banyo dolaplarında gizli aydınlatmalı veya dalga hareketini yansıtan aynalar, bambu, satine ceviz ve pelesenk gibi zengin renk alternatifleri, banyo dolabı kapaklarında su efekti bulunan modeller, mat PVC, wenge ve tik tezgah alternatifleri ile kendi zevkinize ve bütçenize uygun banyo dolabı modelini bulabilirsiniz. Vanucci banyo modellerinde etajerli (kendinden lavabolu) modeller, kulpsuz bas aç sistemli özel tasarımlar, canlı ve parlak renk seçenekleri, ışıklı rafları ve aynalı kapakları, çift ve tek lavabolu tezgah seçenekleri ile banyosuna özel bir dokunuş isteyenler için üretiliyor.

Vanucci bayileri Türkiye’nin pek çok noktasında bulunuyor. Vanucci satış noktaları İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Aksaray, İzmir, Aydın, Batman, Şanlıurfa, Adıyaman, Kocael, Bursa, Balıkesir gibi illerimizde bulunuyor. Aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden veya showroomlara uğrayarak Vanucci ürünlerine ait fiyatları öğrenebilirsiniz.

Vanucci iletişim: info(et)vanucci-tr.com, Tel: 0216 622 51 53, vanucci-tr.com ve sistemart.com


Yayın tarihi:
Konu: "Vanucci Mutfak Modelleri ve Banyo Dolapları"
Kategori: Mobilya-Ev dekorasyon

Firsat-Cenneti.com » Mobilya-Ev dekorasyon » Vanucci Mutfak Modelleri ve Banyo Dolapları

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?