Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Ofis Koltuğu Markaları, Büro Sandalyesi Çeşitleri

Büro ve işyeriniz veya çalışma masanıza uygun olabilecek ofis koltuğu markalarını ve büro sandalyesi çeşitleri yazımızda incelemeye çalışacağız.
buro ofis sandalyesi
Ofis koltuğu markaları arasında Bürosit, Ürosan, Adore, Bürotime, Rapido, Ofisline, Chairman, Mir Dekor, Goldsit, Türksit, Klassit
vs. gibi yaygın satış ağına sahip veya sadece kurumsal müşteriler ile çalışan markalar bulunmaktadır. Dilerseniz Koçtaş, Tekzen veya Bauhaus gibi yapı marketlerinde ve Ikea’da farklı pek çok çeşit büro koltuğu bulmanız mümkündür.

Kullanım amacı ve fonksiyonuna, hareket kabiliyetine ve ebatına göre büro koltukları farklı gruplara ayrılmaktadır. Yönetici koltuğu, makam/müdür koltuğu olarak tabir edilen ofis koltukları ekseriyet siyah deri görünümlü, gazlı amortisör sayesinde yükseklik ayarlı, ileri-geri yatış mekanizmalı, döner tekerli olarak imal edilmektedir. Yönetici koltukları yıldız ayak kısmı plastik (polipropilen), alüminyum veya krom kaplamalı metal; sabit veya hareketli, kullanılan süngerin kalitesi, dansitesi veya kuş tüyü dolgu; plastik veya krom kaplamalı metal kolçak; sabitlenebilen ileri geri mekanizma; terletmeyen suni deri; sürtünmelerde kolay aşınmayan ve ses çıkarmayan kumaş veya file sırt desteği; yaslanma bölgesi boyunuza uygun yüksek sırtlı veya baş yaslama destekli olarak farklı modellere sahiptir. Siyah haricinde farklı renk ve desen seçeneklerini de pekala bulabilirsiniz.

Personel-çalışma koltukları ise yönetici koltuklarına göre daha uygun fiyatlı ve sırt desteğinin daha dar olmaları ile ayırt edilmektedir. Kimi meslek grupları (banka, vezne, bilgisayar operatörü vs.) ve çalışma koşullarına göre farklı çalışma koltukları bulunmakla beraber, genelde kumaş döşemeli, oturma veya sırt desteği yükseklik ayarlı, hareketli teker mekanizmalı modelleri görmekteyiz. Bekleme koltukları ise tekli veya birkaç sandalyesi bitişik olarak tekerleksiz ve sabit büro mobilyalarıdır.

Sonuçta, gün boyu uzun saatler ve neticede uzun yıllar boyunca kullanılan ofis koltuklarını iskelet sistemi, bel ve omurilik sağlığı bakımından ergonomik, TSE belgeli ve garantili, sağlam, temizliği sorun teşkil etmeyen, döşeme veya kumaşı deforme olup yırtılmayan, yedek parçası kolay temin edilebilen modellerin tercih edilmesinde yarar vardır.İlgili aramalar:
bilgisayar sandalyesi (1), ürosan ofis sandalye (1), tekerleksiz çalışma sandalyesi (1), rapido ofis koltuğu (1), ofis koltuğu markaları (1), ofis koltu?u (1), mir makam koltuklari (1), koçtaş ofis sandalye (1), dekor cenneti com (1), canset büro koltuk (1), büro sandalyesi (1), büro sandalye çeşitleri (1), büro sandalye bitişık (1), buro koltuk cesıtlerı (1), büro dekorosyon çeşitleri (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Ofis Koltuğu Markaları, Büro Sandalyesi Çeşitleri"
Kategori: Mobilya-Ev dekorasyon

Firsat-Cenneti.com » Mobilya-Ev dekorasyon » Ofis Koltuğu Markaları, Büro Sandalyesi Çeşitleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?