Fırsatlar

Etiketler: , , , , .

Zeltiq nedir, Zeltiq ile zayıflama, Zeltiq soğuk lipoliz dondurarak incelme-zayıflama

Zeltiq nedir diyenlere dondurarak incelme yani zayıflama imkanı sunan Zeltiq ile zayıflama-Zeltiq soğuk lipoliz’dan bahsetmeye çalışacağız. Dondurarak İncelten Dünyaca Ünlü Sistem Zeltiq Türkiye’de. İşte detaylar:
zeltiq-nedir-ile-zayiflama
Zeltiq nedir, zeltiq ile zayıflama: Zeltiq zayıflama yönteminin esası soğuğun zayıflatıcı etkisine dayanmakta. Özellikle bölgesel zayıflamada soğuktan faydalanan yöntem tek bir seansta kalıcı incelme sağlayabildiğinden Avrupa’dan Amerika’ya pek çok ülkede tercih edilmekte.

Hepimiz farkındayız, yoğun iş yaşamı beraberinde hareketsiz bir günü getirmekte. Dengesiz beslenme, bölgesel yağların sporla bile eritilmesini güçleştirmekte. Uzun araştırmalar neticesinde keşfedilen soğuğun inceltici etkisi Zeltiq’in bulunmasını sağladı. Zeltiq CoolSculpting teknolojisi ile göbek, bel çevresi ve basenlerde oluşan aşırı kilolar eritilebiliyor. Bundan başka sezeryanla doğumu müteakip karnın altı kısmı ile sırt bölgelerinde oluşan yağ birikimleri de %20 ile %40 oranında azaltılabiliyor. Cerrahi olmayan bu bölgesel zayıflama yöntemini uzmanlara uygulatabilirsiniz.

Zeltiq soğuk lipoliz ile tek seansta incelmek mümkün. Uygulama şu şekilde yapılmakta. Zayıflatılması istenen bölge 4-5 dereceye kadar soğutulmakta. Soğuk ortamda yağ hücreleri devamlılıklarını koruyamadıklarından karaciğer marifetiyle yavaş yavaş vücuttan atılmaktalar. Soğuk lipoliz uygulamasında herhangi bir hazırlık (anestezi, krem vs) gerekmemekte ve tek seansta uygulama yapılabilmekte.

Bölgesel yağlanma sorunu olan herkes Zeltiq dondurarak incelmeden yararlanabilir. Tabii uygulama sonrasında eski hayat stilinde bazı değişiklikler yaparak kalıcı bir zayıflama sağlayabilirsiniz. Cerrahi operasyonu tercih etmeyen 15 yaş üstü erkek, kadın herkes bu bölgesel zayıflama sisteminden güvenle yararlanabilir. Diyabet ve hamileler için önerilmeyen bu yöntem için doktor tavsiyesi almanız da şiddetle tavsiye edilmekte.

Zeltiq nedir diyenlere Zeltiq ile zayıflama, Zeltiq soğuk lipoliz dondurarak incelme ve dondurarak zayıflama hakkında bazı temel bilgiler sunmaya çalıştık. Peki zeltiq nerelere uygulanabilmekte?

Zeltiq soğuk lipoliz vücudun birçok bölgesinde güvenle uygulanabiliyor: Bunlar araında kollar, üs ve alt karın bölgesi ile bacaklar, göbek, kalça bölümü, sırt (sütyen altı katmanları) en çok sonuç alınan bölgeler. Zeltiq uygulanırken gündelik hayattaymış gibi birçok işinizi yapabilirsiniz, örneğin bilgisayar kullanmak, telefonla konuşmak. Peki Zeltiq işlemi ne kadar sürüyor? Zeltiq ilgiyi bölgenin bir saat kadar soğuk vakumlanması şeklinde sürmekte. İşlem bittikten sonra klinikten yürüyerek çıkabilirsiniz. Özel bir dinlenmeye, masaj ve diyete gereksinim duymazsınız.

Peki Zeltiq dondurarak zayıflama nasıl keşfedildi. Jokeylerin giyinme tarzından kaynaklandığı anlaşılan bacaklardaki incelme sorunu, soğuktan koruyucu kıyafetler ile giderilince, soğuğun bacaklardaki yağ hücrelerini azalttığı belirlendi. Ayrıca bolca meybuz gibi soğuk gıdaları yiyen çocuklarda yanakların inceldiğinin farkedilmesi de aynı etkinin bir sonucu idi. Nihayetinde yapılan bilimsel araştırmalar Zeltik soğuk lipoliz yani dondurarak zayıflamanın yoluna açtı.


Yayın tarihi:
Konu: "Zeltiq nedir, Zeltiq ile zayıflama, Zeltiq soğuk lipoliz dondurarak incelme-zayıflama"
Kategori: Kişisel Bakım

Firsat-Cenneti.com » Kişisel Bakım » Zeltiq nedir, Zeltiq ile zayıflama, Zeltiq soğuk lipoliz dondurarak incelme-zayıflama

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?