Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Dermokil kil maskesi faydaları-Dermokil maske kullanımı

Dermokil kil maskesi faydalarını merak edenler için bazı temel bilgilerin yer aldığı bu yazıda ayrıca dermokil maske kullanımı hakkında öz bazı hususlar da yer almakta. İşte Dermokil kil maskesi faydaları-Dermokil maske kullanımı:
dermokil-kil-maskesi
Dermokil kil maskesi faydaları: Dermokil Maske içeriğindeki zengin kil mineralleri ve bitki özleri bulunmaktadır. Dermokil cildinizi yaşlanma etkilerine karşı korumanıza yardımcı olur ve ileri yaşlarda görülen kırışıklıkları hafifleterek daha uzun süreli genç ve pürüzsüz bir cilt görünümünü muhafaza etmenizi sağlar.

Bildiğiniz gibi cildin dokusu çevresel etkilerden yani UV güneş ışınları, egzoz ve diğer zehirli gazlar, toz vs. etkisi ile esnekliğini, doğal nemini, parlak görünümü ve gerginliğini zamanla kaybeder. Söz konusu çevresel faktörlerin olumsuz etkilerini yok edebilecek, bugüne kadar tespit edilmiş en güçlü antioksidan üzüm çekirdeğinde bulunan proanthocyanidin maddesidir. Dermokil maske formülünde yer alan söz konusu antioksidan DNA’yı oksidatif zararlardan koruyarak, yaşlanmaya ve kanser oluşumuna karşı mücadele verir.

Dermokil maskenin en önemli yararlarından bir diğeri de bağ dokusunda bulunan kollajeni kuvvetlendirerek cildin sarkmasını önlemesidir. Farklı cilt tipleri yani Yağlı, Kuru, Akneli ve Normal ciltler için Dermokil maske farklı şekillerde uyarlanmıştır. Peki dermokil maske nasıl kullanılır?

Dermokil maske kullanımı: Öncelikle Dermokil Yüz Temizleme Jeli ile cildinizi temizlemelisiniz. Bundan sonra dermokil maskeyi cildinize ince bir tabaka şeklinde sürünüz. 15 dakika kadar bekledikten sonra yüzünüzü bol suyla yıkayıp yüzünüzde açılan gözeneklerinizi sıkılaştırmak amacıyla dermokil tonik uygulayınız. Cilt bakımında son aşama cilt hücrelerinin ihtiyaç duyduğu nemi, nemlendirici kullanarak kazandırmaktır. Bu amaçla salyangoz kabuğu salgısı ve bitki ekstraktlarıyla zenginleştirilmiş dermokil nemlendirici kullanabilirsiniz.

Özellikle soğuk kış aylarının veya güneşli sıcak yaz mevsiminin yıpratıcı etkilerinden korunmak için Dermokil ürünleriyle cildinize nefes aldırabilirsiniz.

Sizlere kısaca dermokil kil maskesi faydaları-dermokil maske kullanımı bahsetmeye çalıştık. Umarız yararlı olmuştur.İlgili aramalar:
dermokil kil maskesi yüze faydaları (3), dermokil kil maskesi faydaları (3), dermokil kil maskesi (3), dermokil maskesinin faydaları (3), dermokil faydaları (2), dermokil tonik special nasıl kullanılır (2), dermokil kil maskesi kullanımı (2), dermokil kil maskesi nasıl kullanılır (2), dermokil special faydaları (1), dermokil special maske faydaları (1), 25yaş kil maskeleri (1), dermokil special maske nasıl kullanılır (1), dermokil tonik nassılkullanilir (1), dermokilin faydalari 2016 (1), hazır kil maskeleri dermokil kullanışı (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Dermokil kil maskesi faydaları-Dermokil maske kullanımı"
Kategori: Kişisel Bakım

Firsat-Cenneti.com » Kişisel Bakım » Dermokil kil maskesi faydaları-Dermokil maske kullanımı

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?