Özel Arama

Fırsatlar

Lüks Kalem Markaları, En Kaliteli Kalemler

En kaliteli kalemleri araştıranlar için lüks kalem markalarını sizler için incelemeye çalıştık.
luks-kalem-markalari

Gerek babalar günü, öğretmenler günü vs. için hediyelik olsun, gerekse prestij olarak kullanılan lüks kalemler arasında dolma kalemler, tükenmez kalemler, jel, versatil, roller kalemler ile çok fonksiyonlu kalemler (hem kurşun hem tükenmez, vs.) gibi seçenekler bulunmaktadır. Kimi lüks kalemler set halinde, kimisi ise kol düğmesi, not defteri, cüzdan vs. eşliğinde sunulmaktadır.

Lüks Dolma Kalemler: Özel kutusunda, kimi zaman farklı uç seçenekleri ile veya set halinde satılan lüks dolma kalemlerin som gümüş, krom, platin veya altın kaplamalı, değerli taşlarla süslenmiş modellere kadar pek çok seçeneği bulunmaktadır. Lüks dolma kalem markaları arasında Cross, Sheaffer, Scrikss, Pelikan, Parker, Cross Century ve GvFC en çok bilinenler olarak sayılabilir. Kimi lüks kalemlerin fiyatları binlerce TL düzeyindedir.

Kırmızı, siyah, mor gibi farklı renk seçeneklerinin bulunduğu dolma kalem kartuşları ile mürekkep doldurma zahmeti bulunmayan modellerden başka dolma kalem pompalı modelleri de bulabilirsiniz. Kalem ucunda bir sorun yaşadığınız takdirde yedek dolma kalem uçlarından yardım alabilirsiniz.

Lüks Tükenmez Kalemler: Lamy, Faber Castel, vs. gibi markaların basmalı (click), çevirmeli vs. pek çok çeşit ürününün bulunduğu en kaliteli tükenmez kalemler, çok özel malzemelerden el işçiliği ile üretilirken kimileri ömür boyu garanti ile satılmaktadır. Lüks tükenmez kalemlerin refil olarak isimlendirilen kalem içi yedekleri ile uzun süre kullanma imkanı bulunmaktadır.

Peki lüks kalemler nereden alınır? Pek çok kitapevinde (Dost, Ada, Arkadaş, Remzi, vs.) ile kırtasiyelerde (Office 1, NT, vb.) hediyelik lüks kalemler bulabilirsiniz.İlgili aramalar:
en kaliteli kalemler (8), en kaliteli versatil kalemler (7), kaliteli kalem markaları (6), kalem markaları (5), kaliteli dolma kalem markaları (4), kaliteli kalem (4), ünlü kalem markaları (2), en kaliteli kalem ucu (2), ka<liteli tükenmez kalem (2), en kaliteli kalem (2), kaliteli kalemler (2), lüks kalem markaları (2), lüks kalemler (2), kaliteli kesik uç dolmakalemler (1), kalite kalemler (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Lüks Kalem Markaları, En Kaliteli Kalemler"
Kategori: Kırtasiye

Firsat-Cenneti.com » Kırtasiye » Lüks Kalem Markaları, En Kaliteli Kalemler

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?