Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , , .

Kombi Petek Temizleme Kimyasalları

Kombi petekleri nasıl temizlenir diyenler için kombi petek temizleme kimyasalları hakkında bilgiler burada yer almaktadır.
kombi petek temizleme
Kombi ile ısınan evlerde peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor, kombi sürekli arıza veriyor, son odalar ısınmıyor diğer odalar ısınıyor gibi problemler sıklıkla duyulmakta. Söz konusu sorunların bir çoğu suda bulunan bir takım zararlı maddelerin sistemi tıkamasından veya dolaşımı yavaşlatmasından kaynaklanmaktadır. Bu sorunlardan kalıcı şekilde kurtulmanın en pratik yöntemi kombi petek temizleme kimyasalı kullanmaktır. Söz konusu radyatör temizleme kimyasalları yerden ısıtma sistemler, her marka (yoğuşmalı) kombi ve kazanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Suyun içinde bulunan kalsiyum (CA), Magnezyum (MG) ve benzeri iyonlar sıcak suda zamanla çözünür ve peteklerde (radyatör) kireç, kışır, tortu ve çamur olarak tutunmaya başlar. Zamanla kireçle kaplanan borular sıcak suyun verimli şekilde iletemez zira boru çapı daralır su önce kireci daha sonra sistemi ısıtmaya çalışır bu da ısı ve enerji kaybına neden olur.

Yüzde yüz Türk şirketi olan Kuvars Kimya bu sorunlara çözüm olarak Nano Clean kombi – petek temizleme kimyasalını önermektedir. Evlerde kullanıma uygun petek temizleme kimyasalı haricinde merkezi sistem ve kazanlı yerlerde kazan temizleme kimyasalları da mevcuttur.

Nano Clean kombi petek temizleme kimyasalı ile bakır, demir, plastik borulara ve tesisatınıza hiç bir zarar vermeden kombi ve petekler kireç, tortu çamur gibi zararlı maddelerden temizlenerek %30’a varan yakıt tasarrufu sağlanmaktadır. Kombi ve peteklerin ömrü uzuması ve bakım masraflarının düşmesi de cabası. Makina ve kimyasal ile Ev kombi petek temizleme işlemi yaklaşık 2-3 saat sürmektedir. İşleme önce kombiden başlanmakta, peteklerdeki su alındıktan sonra pompa ile kimyasal tesisata verilerek, kireçli pis su giderden atılmaktadır. Tesisata her hangi bir zarar verilmezken, mekanik bir kırma dökme yapılmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için www.kuvarskimya.net adresini ziyaret edebilirsiniz.İlgili aramalar:
demirdöküm sargon kombi günde ne kadar elektrik tüketir (1), ev için kombi petek setleri (1), nano clean petek temizleme yorumlari (1), petek temizleme fırsatları (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Kombi Petek Temizleme Kimyasalları"
Kategori: Isıtma-Soğutma

Firsat-Cenneti.com » Isıtma-Soğutma » Kombi Petek Temizleme Kimyasalları

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?