Özel Arama

Fırsatlar

En İyi Hafif Kırıcı Delici olarak Bosch Uneo Maxx

Matkap, akülü vidalama ve kırıcı delici olarak iyi ve hafif bir model arıyorsanız, Bosch Uneo Maxx Akülü Kırılı Delici size göre olabilir.
hafif kirici delici
Li ion teknolojisi ile artık güçlü aletleri ille de elektrik kablosuna bağlı olarak çalıştırmak zorunda değilsiniz. Üstelik bunun için 18 voltluk li-ion pil bile yeterli gelmektedir. Bosch Uneo Maxx’a pil dahil 1.5 kg’a yaklaşan ağırlığı ile yapabildiği iş kıyaslandığında hayran kalmamak elde değil. Ahşap, tuğla veya beton duvar üzerinde delik delmek veya vidalama yapmak için kullanabileceğiniz Uneo Maxx dahili ışığı ile çalışmalarınızı kolaylaştırmaktadır.

365 gram’lık li-ion pile sahip olan Bosch’un bu akülü kırıcı delicisi akülü vidalama veya darbeli matkap olarak kullanılan özel sds-quick (veya standart?) uç ile gelmektedir. İşinizin yarım kalmaması için yedek pili ve şarj aleti ile beraber özel kutusunda satılan Bosch Uneo Maxx teknik özelliklerini kısaca özetleyelim:

– 0,6 Joule pnömatik vuruş gücü
– 0-900 devir arası elektronik şalter kumandası
– Dakikada 5000 darbe ile hızlı sonuç

Bosch uneo max, fiyat olarak profesyonel alet piyasasına dahil etmemizi gerektirmekle beraber, taşınabilirliğin önemli olduğu işlerinizin sık olması durumunda tavsiye edebileceğimiz bir üründür. Hafiflik, güç performansı ve maliyet arasındaki denge düşünülerek satın alınabilecek bir akülü kırıcı delici olarak sizlerin ilgisine sunuyoruz.İlgili aramalar:
9 kw elektrikli kombi ne kadar yakar (1)

Yayın tarihi:
Konu: "En İyi Hafif Kırıcı Delici olarak Bosch Uneo Maxx"
Kategori: Hırdavat

Firsat-Cenneti.com » Hırdavat » En İyi Hafif Kırıcı Delici olarak Bosch Uneo Maxx

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?