Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Bauhaus ürünleri, İade, Garanti

Yapı marketi sevenlere Bauhaus Bauhaus ürünleri ile iade ve garanti konularında bilgiler sunmak istiyoruz.
bauhaus magazalari
Bauhaus İletişim Bilgileri: Bauhaus Genel Müdürlük: Eski Genoto Arsası, Hal Binası Yanı 34752 İçerenköy / Istanbul. Eposta adresi: bilgi(??)bauhaus.com.tr

Bauhaus Hakkında Bilgiler: Ev, bahçe veya atölye için yapı marketi ihtiyaçlarında Bauhaus, Praktiker, Tekzen veya Koçtaş gibi bir diğer alternatif. 1960 yılında Almanya’da başlayan bu serüven ondan fazla Avrupa ülkesi yanında Türkiye’de de devam etmekte. Bauhaus kurumsal müşteriler için özel avantajlar sunmakta. Bunlar fiyat avantajı, telefon, e-posta yoluyla sipariş verme, uygun kargo, iade garantisi vs. olarak sayılabilir.

Bauhaus İade: Hasar görmemiş ürünü orijinal ambalajı içerisinde ve kasa fişi veya faturanın aslı ile birlikte 15 gün içinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. (Özel siparişler, çiçek vs. hariç)

Bauhaus hizmetleri arasında belirli bir işçilik bedeli dahilinde usta temini (seramik, halı, parke döşeme, duvar kağıdı, boya, montaj) veya nakliye imkanı da bulunmakta. Ayrıca Bauhaus şubelerinde makina kiralama servisinden, uygulamalı ürün tanıtımları, eğitim seminerlerinden, ahşap-tezgah kesimi (milimetrik olarak sunta/suntalam, OSB, laminat plaka, masif ağaç), resim çerçeveleme servisi, cam kesimi, perde dikimi (pile çeşidi uygulamaları, mekanizmalı dikişler, overlok, masa örtüsü, nevresim, çarşaf, yastık kılıfı vs.), halı overlok hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bauhaus Ürünleri arasında Otomobil aksesuarları, Yapı kimyasalları, elemanları, İnşaat malzemeleri/inşaat kimyasalları, Banyo (vitrifiye, borular), Dekorasyon, Hırdavat, Elektrik tesisat, Boya ve yapıştırıcılar, Seramik ve parke, Ahşap, Aydınlatma, Sıhhi tesisat, Bahçe Dünyası, Duvar kağıdı ve halılar, El Aletleri ve makineler sayılabilir. Bauhaus kampanyaları için bauhaus.com.tr’de yayınlanan katalog, broşürleri takip edebilirsiniz.

Bauhaus Garanti hizmeti: BAUHAUS tüm elektrikli ve motorlu cihazlara, akü, pil, fluoresan ve kullanımda yıpranan parçalar hariç, satın alma tarihinden itibaren 5 yıl süreyle garanti verir. Garanti kapsamında tamir, değiştirme veya bedel iadesi bulunmakta. Bu beş yıl zarfında kasa fişinizi saklamayı unutmayın! Ayrıca yeşil yapraklı, çiçeksiz bitkiler için de bir yıl garanti sunulmakta.

Bauhaus Fiyat Garantisi: Başka bir zincir markette Bauhaus satış fiyatından daha düşük fiyat bulursanız, bu fiyattan %12 indirimli olarak satın alabilirsiniz.İlgili aramalar:
bauhaus iade süresi (8), bauhaus hırdavat ürünleri (3), bauhaus ahşap kesimi fiyatları (2), bauhaus ürün iade süresi (1), bauhaus ürün iade (1), bauhaus osb kesimi (1), bauhaus motorlu ürünler (1), bauhaus ıadeler (1), bauhaus iade süresi ne kadar (1), bauhaus iade süresi 1 aymı (1), bauhaus (1), bauhaus da ürün iade süresi ne kadar (1), BAUHAUS ANKARA İADE (1), bauhaus ambalajı açılmış ürün iadesi nasıl alınır (1), bauhaus ambalajı açılmış ürün iadesi (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Bauhaus ürünleri, İade, Garanti"
Kategori: Hırdavat

Firsat-Cenneti.com » Hırdavat » Bauhaus ürünleri, İade, Garanti

1 Yorum: "Bauhaus ürünleri, İade, Garanti"


  1. Şevki dedi ki:

    Ankara cepa bauhaus’tan bir kaç kez ahşap kestirdim. ben hesap ediyorum metrekaresi 19 TL felandan bir fiyat çıkıyor, onlar hesaplıyor başka bir fiyat. Bu nasıl iş anlamadım demeyip inceleye devam ettim. Meğersem mm. cinsinden verilen ölçüleri metrekareye yuvarlayıp fiyatları öyle hesaplıyorlarmış. Yanlız hem milimetrelerdeki çarpımları hem de fiyattaki çarpımları yukarı yuvarlamayı başaran bir hesap makinesi kullanarak. Ahşap kesimdeki hesap makinesine dikkat edin, yukarıdaki ayarlama switch’i bu işe yarıyor. Milyon dolar yatırımı böyle kuruşlarla oynayarak çıkaracaksanız, yanlış işe girmişsiniz diyorum. bauhaus tamamen fiyata bakmayacak yüksek gelir kesimini hedef alıyor anlaşılan.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?