Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , , , , , .

Tesettür Giyim Markaları, Eşarp, Tesettür Giyim ve Tesettür Mayo Modelleri

Sizlere bu yazımızda tesettür kıyafetleri yanında tesettür giyim markaları, firmaları ve mağazaları hakkında genel bilgiler sunacağız. Ayrıca tesettür mayo ve eşarp markaları konusunda da yararlı bilgiler bulacağınızı umuyoruz. İşte tesettür giyim hakkında bilgiler:
tesettur giyim markalari, tesettür kiyafetleri
Tesettür giyim markaları, Tesettür giyim modelleri
Tesettür giyim markaları gösterilen ilgi ile doğru orantılı olarak gittikçe yaygınlaşmakta. Tesettür kıyafetleri olarak tesettür abiye, pardesü, etek, kaban, eşarp ve tunik modelleri bulunmakta. Ayrıca tesettür gelinlik modelleri ve tesettür hamile kıyafetleri arayanlar da mevcut. (Tesettür gelinlik modelleri için bala gelinlik (balacouture.com), Osmanlı moda (osmanlimoda.com) ve Zeyno gelinliğe (zeynogelin.com) göz gezdirebilirsiniz). Tesettür giyim modellerini belirtilen internet sitelerinde inceleyebilirsiniz. Gelelim tesettür giyim markalarına:

En çok bilinen tesettür giyim markası şüphesiz Tekbir Giyim (tekbirgiyim.com.tr). Yurt çapında yaygın şube ve bayi ağı ile dikkat çeken Tekbir giyim’den online alışveriş imkanı bulunmamakta. Ancak asyacard sahiplerine ekstra taksitler ve peşin alışverişlerde indirim imkanını belirtelim. Tekbir Giyimi alışveriş merkezlerinde de görebilirsiniz.

Ankara, Kayseri, Konya ve Malatya’dali şubeleri ile hizmet veren Setrms (setre.com.tr) tesettür giyimde kalite arayanların diğer bir adresi.

Tuğba Tesettür (tugba.com.tr) Venn markası ile koleksiyonunu müşterilerine ulaştırmakta. Ankara başta olmak üzere İstanbul Fatih (Türkiye’de tesettür giyimin başkenti), Bolu, Denizli, Bursa, Batman, Erzurum, Malatya, Kırşehir ve Mardin’de satış noktaları bulunmakta. (AVM’ler dahil)

Yurtdışındaki mağazaları (Almanya, Mannheim, Bakü, Bosna) yanında İstanbul, Tekirdağ, Bursa, İzmir, Edirne ve Malatya’da şubeleri/bayileri bulunan Aydan Tesettür (Aydan giyim- aydan.com.tr) “Güzel giyinmek sanattır” sloganıyla ve hicab markası ile sektörde yer almakta.

İstanbul’daki Osmanbey, Unkapanı ve Şirinevler şubeleri ile müşterilerine ulaşan Selam Giyim (ve Hanne giyim- selamgiyim.com) Türkiye’nin her bölgesine servis ağı ve bayilik sistemi ile ulaşmakta. Detaylı bilgi için 0212 452 81 87 no’lu telefona müracaat edilebilir.

Dicle giyim (diclegiyim.com) yurtdışındaki bayileri (Amerika, Hollanda, Almanya, Ürdün, Lübnan ve Azerbaycan) yanında Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet göstermekte. Arap ülkeleri yanında Almanya, Hollanda ve Fransa’ya ihracat yapan Konya merkezli Hünerli giyimin (hunerli.com) tesettür giyim modelleri dikkat çekmekte. Tesettür modasını takip etmek isteyenler için. Detaylı bilgi: 0 332 235 56 86.

Tesettür mayo markaları, Tesettür mayo modelleri
Bir diğer merak edilen konu tesettür otelleri (Capris, Club Asya, Asya Termal vs.) aslında. Ancak bu konuyu şimdilik incelemeden tesettür mayo markaları hakkında konuşmak istiyoruz. Adına islami mayo, kapalı mayo veya türban mayo da denen tesettür mayo markalarından en çok bilineni şüphesiz haşema mayolar (hasema.com veya mayo modelleri için shop.hasema.com). Bayanlar için üretilen tesettür mayolar yanında erkekler için de haşema mayolar mevcut. Haşema’dan başka Adab tesetür mayo (0212 534 21 50), Aymays tesettür mayo, Temasu tesettür mayo (temasu.com.tr) gibi markalar da mevcut. Tesettür mayo modelleri ve fiyatları için ilgili sitelere bakabilirsiniz. Diğer tesettür mayo satın almak için hasema.net, akitpazar.com, netpamarket.com, mayox.com gibi internet siteleri de mevcut.

Eşarp Markaları, Eşarp modelleri
Aşağıda en çok tanınan eşarp markalarını bulabilirsiniz. Eşarp modellerini (ipek eşarp, vs.) incelemek için ilgili siteleri incelemenizde yarar var:
Ahsen Eşarp (ahsenesarp.com), Aker (aker.com.tr), Armine (armine.com.tr), Çisil (cisilesarp.com), Vakko (vakko.com.tr), Bona Sera (bonasera.com.tr), Miray (mirayesarp.com), Pierre Cardin, Tekbir , Karaca (karacaesarp.com)

Eşarp veya şal satın almak için firma sayfalarına veya esarpsarayi.com, esarpsepeti.com veya esarpmagazasi.com gibi sitelere bakabilirsiniz.İlgili aramalar:
eşarp cenneti (4), hollandada tesettur magazalari (3), hasema hollanda (3), hollanda tesettür magazalari (2), tesettur giyim magazalari hollanda (2), tesettür giyim markaları (2), malatya\da selam giyim satan yerler (1), malatya\daki en guzel kapali kiyafet turbanli kıyafetler satan yerler (1), Malatyadaki en iyi tesettur markas (1), manheim tesettürmayo (1), markali esarp tessettut giyim (1), malatyada eşarp modelleri (1), e?arp tesett?r giyim (1), selam giyim erzurum şubesi (1), tekbir giyim kayseri haşema modelleri (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Tesettür Giyim Markaları, Eşarp, Tesettür Giyim ve Tesettür Mayo Modelleri"
Kategori: Giyim

Firsat-Cenneti.com » Giyim » Tesettür Giyim Markaları, Eşarp, Tesettür Giyim ve Tesettür Mayo Modelleri

2 Yorum: "Tesettür Giyim Markaları, Eşarp, Tesettür Giyim ve Tesettür Mayo Modelleri"


  1. Tesettür Mayo dedi ki:

    tesettür mayo ile ilgili verdiginiz bilgiler çok yararlı teşekkürler.

  2. betul ozturk dedi ki:

    ben hollandadyim ve sizden markali esap alam istiyorum hollandad bainiz varmi. teskuler iyi isler.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?