Özel Arama

Fırsatlar

Sevenhill ürünleri, Seven hill iletişim

Sevenhill ürünlerinin incelendiği bu makalede Seven hill iletişim bilgileri vs. yer almakta. Sevenhill İstanbul, Ankara ve İzmir mağazaları burada yer almaktadır.
seven hill urunleri
1998’den bu yana beğeninizi kazanan Sevenhill markası, “Sevenhill giy kendin ol, Sevenhill giy özgür ol” sloganıyla her yaşa uygun, çocuk, genç, bayan ve erkek koleksiyonuyla hizmet vermekte. Gündelik ve iş kıyafetleri yanı sıra spor giyim ürünleri de Sevenhill koleksiyonunda bulunuyor. Yurtiçindeki onlarca mağaza ve yüzlerce bayi yanında yurtdışında pek çok satış noktası bulunan Sevenhill markası bir yaşam tarzı sunarak rahatına düşkün, uygun fiyatla modayı takip etme imkanı sunmakta.

Sevenhill bayan ürünleri arasında gündelik giyime yönelik elbise, etek, triko, tunik, jeans, hırka, mont, spor giyim (eşofman, kapri, tayt, body, sweat, şort, tişört), iş kıyafetleri (gömlek, ceket, pantalon) ile atlet, yelek, bluz, bolero, bermuda ve yağmurluk gibi kıyafetler bulunmakta.

Sevenhill erkek ürünleri arasında spor giyim (eşofman, jeans, sweat, şort, tişört, kapri), iş giyim (gömlek, pantolon, ceket) ve gündelik kıyafetler (mont, triko, bermuda, yelek, hırka, süveter, kaban) ve atlet gibi ürünler bulunuyor.

Erkek ve kız çocuklar için kıyafetlerin de bulunduğu Seven hill mağazalarında eşofman, gömlek, hırka, jeans, mont, pantolon, sweat, şort, tişört, bermuda, ceket, atlet, triko, pijama, yağmurluk, sandalet, kapri, etek, elbise, tayt, kapri, bluz, yelek, bolero, tunik, body vs. gibi pek çok çeşit ürün sizleri beklemekte. Şal, cüzdan, çorap, terlik, ayakkabı, mayo, plaj havlusu gibi ilkbahar-yaz veya sonbahar-kış modasına uygun seçenekler de Sevenhill’de.

Seven Hill Genel Müdürlük iletişim bilgileri: (sevenhill.com.tr)
Adres: Özbek Tekstil Ve Konfeksiyon San. Tic. A.Ş. Bağlar Mah. Çeşmealtı Sok. No:21 Güneşli / İstanbul, Telefon: +90 212 630 91 98, 444 1 745 (Müşteri hizmetleri)İlgili aramalar:
sevenhill ürünleri (4), sevenhill erkek giyim (3), by tişört sevenhil (1), sevin hill iletişim (1), sevenhill satış noktaları (1), sevenhill nerelerde var 2016 (1), sevenhill giyim erkek (1), sevenhill bayan triko (1), SEVENHİİL (1), seven hıll mağazası kıyafetleri istanbul kadıköydeki (1), seven hill ciftligi iletusim (1), svinhil (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Sevenhill ürünleri, Seven hill iletişim"
Kategori: Giyim

Firsat-Cenneti.com » Giyim » Sevenhill ürünleri, Seven hill iletişim

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?