Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , , .

Kolay ütü nasıl yapılır, Buhar kazanlı ütü kullanımı

Kolay ütü nasıl yapılır diyenler için hazırladığımız bu yazıda kısaca ütü yapmanın püf noktalarından ve buhar kazanlı ütü kullanımından bahsetmek istiyoruz.
buhar kazanli utu kullanimi
Ütü yapmak bazen işkenceye dönüşebilmekte. Özellikle kaliteli olduğu için tercih edilen bazı pamuklu gömlekler, bir hayli zor ütülenmekte, kırışıklıkları yok etmek epey emek gerektirmekte. Peki kolay ütü nasıl yapılır? Buharlı kazanlı ütü kullanımı nasıl?

Buhar kazanlı ütüler kesintisiz şekilde basınçlı buhar üreterek zahmetsizce ütü yapmanıza olanak sağlamakta. Gömlek, takım elbise, pantalon, kravat, elbise vs. pek çok kıyafeti ütülerken zamandan tasarruf da yapabilirsiniz. Pek çok parça eşyayı bir arada ütülediğinizde elektrikten de tasarruf etmeniz mümkün. Buhar kazanlı ütünün diğer bir faydası da parlatma yapmaması. Peki buhar kazanlı ütü özellikleri neler?

Buhar kazanlı ütü sayesinde saatlerce kesintisiz ütü yapmanız mümkün. Zira haznesi oldukça sınırlı olan standart buharlı ütülerle ütüleyebileceğiniz gömlek 5-10 taneyi geçmezken, buhar kazanlı ütülerle tüm gardırobunuzu ütüleyebilirsiniz.

Buhar kazanlı ütü fiyatları ne düzeyde? 115 TL’den başlayan buhar kazanlı ütü fiyatları yüzlerce TL’ye kadar uzanmakta. Buhar kazanlı ütü markaları arasında Tefal, Philips, Kenwood, Delongi, AEG, Fakir, Arzum, Siemens, Profilo, vs. bulunmakta. Peki hangi buhar kazanlı ütüyü almayı?

Buhar jeneratörlü ütülerdeki bazı özelliklere göre fiyatları değişmekte. Bu özellikler: Sürekli su ilavesi yapılabiliyor olması, üretilen buhar basıncı (.. bar), buhar üretim miktarı (.. g/dak.), buharın hazır hale gelme (ilk ısınma) süresi, ayarlanabilir buhar basıncı, kireç temizleme (önleme) özelliği, taban yüzey kalitesi, su haznesi genişliği, çıkarılabilen su tankı, kazan ve ütü gücü (.. watt), dikey pozisyonda buhar vererek dikey ütüleme, kilitleme mekanizması ile kolay taşıma, vs. sayılabilir. Siz de kendi ihtiyacınıza ve aradığınız kaliteye göre tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca pek çok ürünle ilgili kullanıcı yorumlarına göz atarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bunun haricinde pres ütü veya sanayi tipi ütü sistemleri (malkan makina) de ilginizi çekebilir. Veya kırışmayan takım elbise vs. ihtiyacınız olabilir. Herkese kırışıksız günler.İlgili aramalar:
kazanlı ütü nasıl kullanılır (15), buharlı ütü nasıl kullanılır (14), kazanlı utu kullanımı (13), vestel kazanlı ütü nasıl kullanılır (9), buhar kazanli utu nasil kullanilir (7), tefal ütü nasıl kullanılır (6), buhar kazanlı ütü kullanımı (6), tefal buhar kazanlı ütü nasıl kullanılır video (4), ütü nasıl yapılır kısaca (3), tefal kazanlı ütü kullanımı (3), kazanli ütü ku (3), TEFAL KAZANLI ÜTÜ NASIL KULLANILIR (3), buhar kazanlı ütüler nasıl kullanılır (3), profilo buhar kazanlı ütü nasıl kullanılır (3), kazanli utunun yararlari nelerdir (2)

Yayın tarihi:
Konu: "Kolay ütü nasıl yapılır, Buhar kazanlı ütü kullanımı"
Kategori: Giyim

Firsat-Cenneti.com » Giyim » Kolay ütü nasıl yapılır, Buhar kazanlı ütü kullanımı

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?