Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Kırışmayan Takım Elbise ve Nano Teknolojik Kumaşlar

Erkek giyiminde kırışmayan takım elbiseler özellikle sıkça seyahat etmek zorunda kalanlar için tercih sebebi olmakta. Bu nedenle kırışmayan takım elbise modellerinden bahsetmek istiyoruz.
kirismayan takim elbise modelleri
Kiğılı Kırışmayan Takım Elbiseleri: Erkek giyiminde kalite ve fiyat dengesi ile tercih sebeplerinden olan Kığılı firması yüksek teknoloji ürünü özel karışımlı kırışmayan takım elbise modelini piyasaya sürmüş durumda. Trevira modeli olarak satılan kırışmayan takım elbise bu özelliğini içeriğindeki yüzde 10’ar trevira ve poliamit ile %80 nispetindeki yün karışımdan (kırışmayan kumaştan) dolayı kazanmakta. Kırışmayan takım elbise bu özelliği yanında renginin canlılığını da muhafaza etmeyi biliyor. Bahsettiğimiz Kiğılı takım elbise modeli aynı zamanda ışık geçirgenliğine de sahip ve yanmaya karşı dayanıklı.
Ütüsünün bozulması ve sıkça kuru temizlemeye gitme derdi olmadan kullanabileceğiniz takım elbise, siyah veya gri renk seçenekleri ile sunulmakta.

Kiğılı mağazalarında 399 TL fiyatında satılan kırışmayan takım elbise meraklılarını bekliyor.

Görünen o ki kırışmayan kumaşlar yakın gelecekte fazlaca rağbet görmeye devam edecek. Radyasyon önleyici elbiseler, anti stres tişörtler, anti-bakteriyel çamaşırlar, vücut ısısının korunmasında etkili doğal klimalı serin tutan thermo kıyafetler, su geçirmez kıyafetler geleceğin nano teknolojisi ürünleri olarak kıyafetten beklentileri çok farklı noktalara doğru taşıyacak gibi görünüyor.

Kırışmayan takım elbiseden başka kırışmayan pantolonlar da piyasada aranır durumda. Ramsey kırışmayan pantolon modelleri bunlara örnek. J.Crew markası da erkek pantolon modellerine eklediği bazı pamuklu kumaşlarla kırışmayan pantolonlar üretmekte. Marks & Spencer da akıllı ürünler adlandırılan segmentte kırışmayan ve makinede yıkanabilen takım elbise ve ütü gerektirmeyen gömlek üretmekte.İlgili aramalar:
kırışmayan pantolon (10), kırışmayan takım elbise (9), kırışmayan kumaşlar (5), nanoteknoloji takım elbise fiyatları (4), kırışmayan kumaş (3), takım elbise özellikleri (3), nano takım elbisenin özellikleri (2), kırışmaz pantolon (2), nano teknoloji pantolon (2), nano teknoloji elbise ozellikleri (2), nano takım elbise özellikleri (2), nano takım elbise (2), nano takım elbise fiyatları (2), nano kumaş takım elbise (2), kiğılı nano gömlek (2)

Yayın tarihi:
Konu: "Kırışmayan Takım Elbise ve Nano Teknolojik Kumaşlar"
Kategori: Giyim

Firsat-Cenneti.com » Giyim » Kırışmayan Takım Elbise ve Nano Teknolojik Kumaşlar

1 Yorum: "Kırışmayan Takım Elbise ve Nano Teknolojik Kumaşlar"


  1. gürcü dedi ki:

    Kırışmayan takım elbise mi

    Kığılı nın ankara optimum mağazasından yarım milyar ödeyerek aldığım takım elbise ilk giyişte kırıştı


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?