Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Teledünya HD Kanallar, Kablo TV HD yayınları

Kablo TV HD yayınları yani Teledünya HD kanallar bu yazımızda incelenmekte. Dijital yayın ve dijital ses ile yüksek görüntü kalitesine sahip HD kanallar, LCD TV sahipleri için vazgeçilmezler arasında. İşte Teledünya HD Kanallar:
teledunya hd kanallar
Teledünya HD Kanalları ile yüksek kaliteli görüntü ve sesle tanışmanız mümkün. Teledünya HD Kanal Listesinde:

TRT HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Eurosport HD, BBC HD, HDTV gibi haber, belgesel ve spor kanalları bulunmakta. Söz konusu Teledünya HD yayınları izlemek için temel pakete üye olmanız yeterli.

SinemaTV HD ve SinemaTV2 HD izlemek isteyenler ise Teledünya HD Sinema Paketine veya Teledünya Full Sinema Paketine üye olabilirler. Böylece yüzlerce filmi HD kalitesinde izlemeniz mümkün olabilir.

Teledünya HD yayınları izlemek için HD set top box edinmeniz veya televizyonunuz uyumlu ise HD kartı satın almanız gerekiyor. Yani LCD TV’de DVB-C tuner (mpeg-2) varsa Set-Top Box cihazı almanıza gerek yoktur. Ancak televizyonunuzda Mpeg-4 tuner var ise HD yayınları HD set top box almadan izleyebilirsiniz. Söz konusu cihazlara taksitle de sahip olabilirsiniz.

TELEDÜNYA HD kalitesi 1920 x 1080 çözünürlüğündedir. (1080i)

Teledünya HD Kampanyalarını teledunya.tv adresinden takip edebilirsiniz.

Peki Teledünya dijital yayınları nerelerde izlenebiliyor? Bunlar Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Bursa, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Kayseri, Konya, Antalya, Erzurum, Balıkesir (Merkez), Samsun, Denizli, Edirne, Tekirdağ (Merkez), Tekirdağ Çorlu, Yalova ve Zonguldak illeri.İlgili aramalar:
hortbıt kablolu yayın frekansları (1), Hotbird uydu (1), hotbird uydu ekleme (1), Hotbird uydu frekans ayarı (1), hotbirt kanalı frekansı (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Teledünya HD Kanallar, Kablo TV HD yayınları"
Kategori: Genel

Firsat-Cenneti.com » Genel » Teledünya HD Kanallar, Kablo TV HD yayınları

1 Yorum: "Teledünya HD Kanallar, Kablo TV HD yayınları"


  1. emin72 dedi ki:

    teledunya yayınları ne zaman yaygınlaşacak tüm Türkiyeye yayılacak çok merak edıyorum.


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?