Özel Arama

Fırsatlar

Swarovski ürünleri, Swarovski Kristal Taşlı Ürünler

Swarovski ürünleri hakkında bilgilerin derlendiği bu yazıda, Swarovski kristal taşlı ürünleri keşfedebilirsiniz.
swarovski-urunleri

Dünyaca ünlü kristal üreticisi Avusturya’lı Swarovski, Türkiye’nin dahil olduğu onlarca ülkede bini aşkın mağazaya sahiptir. Peki Swarovski ürünleri nelerdir?

Swarovski ürünleri arasında şüphesiz en dikkat çeken grup mücevherlerdir. Bunlar arasında swarovski taş süslemeli bilezikler, broş, küpe, kolye ve gerdanlıklar, manşet bağlantıları, yüzükler ve takı setleri en başta gelmektedir. Yıl yıl değişen kolleksiyonlar içerisinde kolye, takı veya süs olarak Hello Kitty ve Disney karakterleri, pek çok sevimli hayvan figürleri ve şekiller (kuğu, uğur böceği, balık, kelebek vs.), sevginize ifade etmekte kullanabileceğiniz bir kısmı altın kaplamalı değişik hediyelikler (harfler, kalp, kardan adam, dondurma, nazar boncuğu vb.) de Swarovski taşlı olarak ilginize sunulmaktadır.

Modayı takip edenler ve şık görünmek isteyenler için Swarovski’nin farkı ile kullanabileceğiniz kartvizitlik, el çantaları, cüzdanlar, anahtarlık, süslü cep telefonu kılıfları da satışa sunulmaktadır. Dilerseniz tarzınıza uygun güneş gözlükleri de seçenekler arasında. Swarovski kristal taşlı ürünler arasında geniş bir ürün yelpazesi sunan lüks bay-bayan kol saatleri de mevcuttur.

Bazı Swarovski ürünlerini evinizde şık bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bunlar arasında şamdan, resim çerçevesi, vazo ve kutular, kristal bardaklar, peçete halkası ve asılı süsler yer almaktadır. Ayrıca, Swarovski dekoratif figür ve heykelcikler arasında balık, deniz atı ve midye-inci gibi bir takım deniz canlıları; kuş, kelebek, kuğu, at, geyik gibi çok çeşitli hayvanlar; çiçek ve bitki gibi çeşitli sanatsal objeler ile renkli karakterlere rastlamaktayız.

Swarovski son zamanlarda görsel olarak ilgi çekici elektronik ürünlere de imzasını taşımaya başlamıştır. Şimdilik bunlar arasında kulaklık, stylus kalemler ve usb flaş bellekler bulunuyor. Swarovski mağazalarında kartvizitlik ve usb kalem gibi hoş hediyelikler de bulabilirsiniz.

Swarovski müşterileri arasında azınlık grubunu oluştursa da, erkeklere özel olarak kol düğmeleri, kol saatleri, bazı kolye ve bileklikler ile deri aksesuarları da yer almaktadır. Şunu da belirtelim Swarovski ürünlerinin fiyatları özellikle kristal taşlılar için bir hayli bütçenizi zorlayabilir. Anneler-babalar günü, sevgililer günü veya doğum günü için çok özel bir hediye arayanlara duyurulur.İlgili aramalar:
savofozki tasli pecete takimi resimleri (1), swarovski genis renkli tasli modelleri (1), Swarovski kristal Türkiye (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Swarovski ürünleri, Swarovski Kristal Taşlı Ürünler"
Kategori: Genel

Firsat-Cenneti.com » Genel » Swarovski ürünleri, Swarovski Kristal Taşlı Ürünler

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?