Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Ortak Düğün hediyesi ne alınır?

Özellikle iş arkadaşları için ortak düğün hediyesi olarak ne alalım diyenler için hoş bir yöntemden bahsetmeye gayret edeceğiz.
ortak-dugun-hediyesi-tebrik-karti
Özellikle yaz aylarının gelmesi ile düğün sezonu açılıyor. Peki düğün hediyeniz hazır mı? Arkadaşlarınızla ortak düğün hediyesi ne alınır? Hem evlenen çifte maddi yardım olması hem de sizden bir hediye olduğunun akılda kalmasını istemez misiniz? İşte size güzel bir fikir:

Evlenen çiftlere hediye fikri: Altın takmak elbette ki klasik bir düğün hediyesi. Altın fiyatlarının yüksek seyrettiği günümüzde, tek başınıza takı takmak pek mümkün olmaya da bilir. Maddi anlamda yardıma ihtiyaçları olan yeni evlenen çiftlerin özellikle nakit gereksinimleri fazla da olabilmekte. Bu nedenle altın alıp satmaktan ötürü oluşan kaybı da düşününce, nakit vermek en mantıklısı olarak gözükmekte. Peki parayı nasıl takdim etmeli?

Düğün hediyesi olarak bir düğün tebrik kartı almaya ne dersiniz? Zarfın içine de arkadaşınız için toplanan nakit parayı da ilave edebilirsiniz. Tebrik kartına hediyeye katılan herkesin imzalamasını ve karta kısa bir tebrik cümlesi yazmasını da temin edebilirsiniz. Emin olun arkadaşınız ve eşinin ömür boyu hatıra olarak saklayacağı hoş bir sürpriz yapmış olacaksınız.

Peki tebrik kartı nereden alınır? Kırtasiye ve kitabevlerinden (mesela Dost kitabevi) tebrik kartları temin edebilirsiniz. Özellikle Koza davetiyenin oldukça şık ve uygun fiyatlı tebrik kartları bulunmakta. Şunu da belirtelim doğum günü, geçmiş olsun, sünnet, mezuniyet, vs. için de tebrik kartı çeşitleri bulunmakta.İlgili aramalar:
düğün hediyesi ne alınır (14), arkadaşa düğün hediyesi ne alınır (3), düğün hediyesi olarak ne alınır (3), tebrik kartini nerden alabilirim (2), tebrik kartını nereden alabilirim (2), düğün hediyesi ne alınıp (1), çocuklara göre tebrik kartı çeşitleri (1), dugun tebriki (1), evli ciftlere tebrik hediyesi (1), tebrik kartı çeşitleri (1), arkadaşım evleniyor düğün hediyesi ne alınır (1), düğün tebriği hediye (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Ortak Düğün hediyesi ne alınır?"
Kategori: Genel

Firsat-Cenneti.com » Genel » Ortak Düğün hediyesi ne alınır?

1 Yorum: "Ortak Düğün hediyesi ne alınır?"


  1. özlem dedi ki:

    Evet yeni evlenen çiftin maddi nakite de fazlasıyla ihtiyaçları oluyor. Ayrıca bir sürü eksikleri olduğu için ihtiyaçları olan bir şey almakta faydalı olabiliyor. Arkadaşları ablam için mesela gruphediye diye bir sitede grup oluşturmuşlar. Hatta mesajı bana bile gelmişti e mail ve facebook tan. Toplanan para ile de ablamın ihtiyacı olan ve istediği bir hediye alındı. Hem ablam çok mutlu oldu hem de arkadaşları gerçekten işe yara bir hediye almış oldu. ömür boyu unutmaz artık o hediyeyi:)


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?