Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Office 365 nedir, ne işe yarar, Office 365 ücretleri

Office 365 nedir, ne işe yarar ve office 365 ücretleri konularında bilgiler burada yer almaktadır.
office 365 nedir
Office 365 nedir? Bulut (cloud) teknolojisi ile belgelerinize ve ofis programına internet üzerinden her yerden ulaşmanızı sağlayan bir Microsoft uygulamasıdır.

Office 365 ne işe yarar? Office 365’te neler var? Office 365 Word/Excel/Powerpoint, vs. içeren ve “Office Web Apps” olarak isimlendirilen ofis programları yanında Exchange (kuruluş eposta altyapısı), Lync (telekonferans, görüşmeler, iş süreçleri), Sharepoint (ortak çalışma alanı ve doküman paylaşımı), gibi uygulamalar barındırmaktadır.

Office 365 lisans ücretlerini incelediğimizde farklı paketler için farklı tarifeler bulunduğunu görmekteyiz. Kullanıcı sayısına göre aylık ücretlendirmenin bulunduğu paketler aylık 3,6 TL’den 36 TL’ye kadar değişmektedir. Ofis uygulamalarının bulunduğu paketler en ucuz 14,4 TL’den başlamaktadır. Office pro-plus adında yıllık paketler de mevcuttur. Ev kullanıcıları için Ev-ekstra isminde 5 bilgisayara kadar tanımlı paket de bulunmaktadır.

Kurumsal (kobi, vs.) paket detaylarını incelediğimizde sunucu bakım ve desteği, şirket web sitesi, danışmanlık desteği, sistem yapılandırması gibi farklı ihtiyaçlara göre de farklı paketler bulunmaktadır.

Office 365’te ofis programlarını dilerseniz bilgisayara kurulu olmadan web üzerinden veya dilerseniz kurulu olarak çalıştırabilirsiniz. Bulut teknolojisi ile belgelerinize her yerden erişmebilmenin yanısıra, programlar arası uyumsuzluklar, araç çubuğu problemleri de ortadan kalkmaktadır. Ayrıca belgeler üzerinde ortak çalışma imkanı da sunulmaktadır.

Office 365’in avantaj olarak gösterilen diğer bir özelliği kullandığınız kadar ödemeniz ve ihtiyacınız kadar kullanıcı oluşturmanız. Ayrıca farklı kullanıcılar için farklı paketleri satın alarak, kaynakları en optimize şekilde değerlendirmiş olursunuz. Microsoft veri güvenliği ve kesintisiz erişim konularında garanti vermektedir.

Office 365’i dilerseniz direk office365.com sitesinden satın alabilir veya yetkili bir Microsoft çözüm ortağına başvurabilirsiniz. Ayrıca deneme sürümünü kullanarak ürünü test etme olanağı da bulunmaktadır. Dilerseniz ofis alternatifi olarak open office’i de inceleyebilirsiniz.İlgili aramalar:
office 365 ne işe yarar (18), office 365 ne işe yarıyor (2), office 365 ev ne işe yarar bireysel ne işe yarar (1), ofis 365 ne işe yarar (1), office kiosk lisans ne İşe yarar (1), office fırsat kodu ne işe yarar (1), office 365te neler var (1), office 365 people nedirnedir neişe yarar (1), office 365 neye yarar (1), office 365 lisans ücretleri (1), office 365 in yararları (1), offıce 365 faydaları (1), vatan office 365 ne ise yarar (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Office 365 nedir, ne işe yarar, Office 365 ücretleri"
Kategori: Genel

Firsat-Cenneti.com » Genel » Office 365 nedir, ne işe yarar, Office 365 ücretleri

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?