Özel Arama

Fırsatlar

Çekmece İçi Düzenleyici Kaşıklık Modelleri, İkea Plastik Kaşıklıkları

Çekmece içi düzenleyici kaşıklık modellerini incelediğimiz bu yazıda ikea plastik kaşıklıkları, bambu ve ahşap çeşitlere göz atmaktayız.
ikea-kasiklik-modelleri

Mutfak çekmecelerinde çatal-kaşık-bıçak takımını düzenli şekilde muhafaza etmek amacıyla kullandığımız kaşıklıkların pek çok farklı modeline rastlıyoruz. Kullanabileceğimiz kaşıklık modelini belirleyen en önemli etken şüphesiz çekmecemizin iç hacmi ve boyutlarıdır. Çekmecenin ebatlarına tam olarak uyan bir kaşıklık modelini bulamadığınız takdirde, kenarlarından (maket bıçağı yardımı ile) 3-4 cm. kesilebilen plastik (gri renk) kaşıklıklardan edinebilirsiniz. Söz konusu kaşıklıkları çekmecenin üst bölümüne monte ederek de kullanmanız mümkündür.

En ucuz kaşıklık modelleri arasında hasır veya plastik kaşıklıklar gelmektedir. Suya dayanıklı ahşap (kayın ağacı) modeller de uygun fiyata bulunmaktadır. Ancak genişleyebilir modelleri bulunan ve şık görünümü ile dikkat çeken bambu kaşıklıklar daha maliyetlidir.

Mutfağınız için yeni mutfak dolabı yaptırmayı düşünüyorsanız, üretici firmalardan çekmeceye uygun hatta mekanizmalı bir takım kaşıklıklar edinebilirsiniz. Peki çekmece içi kaşıklıkları nereden edinebilirsiniz? Bauhaus, Koçtaş, Tekzen gibi yapı marketler yanında Evmanya gibi ev-dekorasyon internet sitelerinden kaşıklık modellerini bulabilirsiniz. Çekmece ölçülerinizi not etmeyi unutmayınız.

İkea Kaşıklıkları: İkea’da satılan “çatal bıçaklık” olarak satılan kaşıklıklar çekmece içi düzenleyici (organizer) olarak sunulmaktadır. Bunun haricinde Ikea’da tezgah üstü veya raf içi kaşıklık olarak kullanabileceğiniz paslanmaz çelik, ahşap veya seramik bir takım modelleri bulmanız da mümkündür.

İkea’nın en ucuz kaşıklık modeli 26*31 cm. ebatlarındaki plastik kaşıklıktır. 20 cm genişliğinde ve 50 cm derinliğinde polipropilen plastikten imal edilmiş iki bölmeli kaşıklık özellikle büyük mutfak gereçleri için ideal bir modeldir. Bunun haricinde 51*50 ebatlarında 4.5 cm derinliğinde 6 bölmeli bir model veya 31*50 ebatında 5 bölmeli diğer bir model daha bulunmaktadır. Söz konusu seçenekleri incelediğimizde kaşıklıkların çekmecenize uygun olması için genel olarak 50 cm. derinlik gerekmektedir (kesme durumu hariç).İlgili aramalar:
çekmece içi kaşıklık tekzen (49), çekmece içi kaşıklık modelleri (28), kaşıklık modelleri (25), çekmece içi kaşıklık (15), ÇEKMECE İÇİ KAŞIKLIK İKEA (12), tekzen çekmece içi kaşıklık (7), ikea çekmece içi kaşıklık (6), ikea mutfak dolap ici kasiklik (6), tekzen ahsap kasiklik (5), ikea kaşıklık (5), ikea mutfak çekmece kaşıklık (4), ikea kasiklik modelleri (3), çekmece içi kasıklıklar (3), mutfak çekmece içi kaşıklık (3), çekmece içi düzenleyici kaşıklık (3)

Yayın tarihi:
Konu: "Çekmece İçi Düzenleyici Kaşıklık Modelleri, İkea Plastik Kaşıklıkları"
Kategori: Genel

Firsat-Cenneti.com » Genel » Çekmece İçi Düzenleyici Kaşıklık Modelleri, İkea Plastik Kaşıklıkları

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?