Özel Arama

Fırsatlar

Mp3 Müzik Çalan Kapı Zili

Kapı zili sesinizden sıkıldınız mı? Peki mp3 müzik çalan kapı ziline ne dersiniz? İşte kapınıza gelenlerden hoş bir seda duymak isteyenlere bilgiler:
mp3 muzik calan kapi zili
Baştan söyleyelim, bahsedeceğimiz ürünleri hali hazırda piyasada bulmanız kolay olmayacak. Belki yurtdışından temin etmeniz gereken bu tarz ürünler umarız ülkemizde de yaygınlaşır.

İlk inceleyeceğimiz ürün NetStreams’den DX100 DoorLinX isimli bir mp3 çalan kapı zili. IP tabanlı modüle sahip olan ürün 2 yönlü ses transferi yani konuşmaya da imkan sağlamakta. 4 wattlık güçlü hoparlör, hassas mikrofon alıcı, klasik bir kapı ziline göre sizi şaşırtabilir. Üründeki RJ-45 standart telefon bağlantısı ile, IP kameralar sayesinde kapıda kimin olduğunu görmeniz de mümkün. mp3 hafızasının 512 kb ile sınırlı olduğunu da belirtelim.

ichime ismiyle piyasada yer alan diğer bir müzik çalar kapı zili, klasik kablolu kapı ziliniz yerine monte edilebilmekte. Büyük hoparlör dilerseniz kişisel ses kayıtlarınızın da duyulmasına imkan sağlamakta. 4 adet aa kalem pil ile çalışan audio kapı zili, 90 dolar civarı bir fiyata satılmakta.

Kakadu isimli diğer bir kapı zili içinde gelen onlarca zil sesi yanında dilerseniz usb’de kayıtlı mp3 veya wav müzik parçalarınızı da kapı zili olarak çalabilmekte.

Resimde görülen kapı zili modeli ise Swann adlı güvenlik ürünleri ve görüntülü kapı otomatiği üreten şirkete ait. MP3 DJ Doorbell adlı ürün kablosuz olarak sd kart veya taşınabilir belleklerden aktarılan müzikleri çalabilmekte. Üstelik kapı zili modülünü evinizin dilediğiniz kısmına koyabilirsiniz. Böylece zili duymama gibi bir probleminiz de olmayacaktır. Dileyenler için daha komplike ve görüntülü olan kapı sistemleri de bulunuyor.

Sizlere kısaca mp3 müzik çalabilen kapı zillerini tanıttık. Sizler de piyasada bulduğunuz benzer ürünlerden bahsedebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.İlgili aramalar:
mp3 çalan kapı zili (5), kapi zili (3), SÜREKLİ ÇALAN KAPI ZİLİ SESİ MP3 İNDİR (2), mp3 kapı zili (2), müzik yüklenebilen kapı zili (2), mp3 kapi zili muzigi (1), muzık yüklenebilen kapı zilleri (1), klasik müzikli kapı zili (1), müzik yüklenen kapı zilleri (1), kapı ziline müzik yüklemek (1), kapı ziline müzik yükleme (1), kapı zili wav (1), KAPI ZİLİ MP3 (1), buyuk kalem pille çalışan kapı zilleri (1), canlı müzik çalan kapı zilleri (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Mp3 Müzik Çalan Kapı Zili"
Kategori: Elektronik

Firsat-Cenneti.com » Elektronik » Mp3 Müzik Çalan Kapı Zili

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?