Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

USB’den müzik çalar, Portatif mp3 player modelleri

USB flaş bellekten veya sd karttan müzik çalar arıyor ve portatif mp3 player modellerini merak ediyorsanız, buradaki incelememizin işinizi kolaylaştıracağını düşünmekteyiz. İşte müzik dinlemek için yeni teknolojiler:
usb-mp3-calar-portatif-mp3-player
Müzik veya radyo dinleme keyfi için walkman sonrası portatif cd çalarlar bir devrim gibi idi. Derken mp3 çalarlar cep telefonlarının içine kadar girdi. Peki usb’den müzik çalar olarak ne gibi imkanlar var. Kaliteli bir ses çıkışı olan portatif mp3 mplayer modelleri neler?

Piyasada pek çok yerde resimde görünen usb ve sd’den müzik çalıp mini speaker (şarjlı hoparlör) şeklinde ürünler satılmakta. Fiyatı 15 TL’den başlayan modellerden başka 30 TL civarı pek çok fonksiyona haiz portatif mp3 çalarlar bulabilirsiniz. Peki hangi modeli tercih etmek lazım?

Öncelikle resimde görünen Mikado MD-96 tarzı bir modeli size önereceğiz. Sade bir uzaktan kumanda ile idare edebileceğiniz usb’den müzik çalar kaliteli bir ses çıkışına sahip. 2 adet 3w’lık ses çıkışı sonucu elde edilen ses, cep telefonlarının ses çıkışı ile mukayese edilemeyecek düzeyde tatmin edici. Bazı modellerde dahili olarak yer alan lityum ion pil teknolojisi söz konusu üründe Nokia pilleri standardında şeklinde. Yani ürünle beraber gelen BL-4C, BL-5C gibi nokia cep telefonu bataryaları ile müzik çalarınızdan kesintisiz 2-3 saat müzik dinleyebilirsiniz.

Portatif müzik çalarınızın pilini şarj etmek için pek çok seçeneğiniz var. Dilerseniz bilgisayarın usb’sinden veya kalın uçlu herhangi bir nokia şarj cihazı ile müzik çaları şarj edebilirsiniz. Dileyenler priz elektriğini usb’ye çeviren bir adaptör ile de müzik çaları şarj edebilirler. USB çıkışlı araç şarj cihazı vs. de kullanabilirsiniz.

İsterseniz usb’den, isterseniz (fat 32 formatlı) sd karttan sürücüye ihtiyaç olmadan tak-çalıştır kolaylığı ile müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca FM radyo da bulunmakta. Portatif mp3 player, ses girişi sayesinde hoparlör olarak da kullanılabiliyor. Yani cep telefonunuzun veya bilgisayarınızın ses çıkışına takılan bir kablo ile kaliteli bir ses elde edebilirsiniz.

Bu modelde elinizle ses düzeyini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Üründeki LCD ekran radyo frekansı, hangi modun kullanıldığı (usb, sd, aux, radyo) ve mp3 çalar şeklinde iken kaç no’lu parçanın çalındığını göstermekte. Yüksek kapasiteli usb belleklerde parça seçmek sizi zorlayabilir. LCD ekranda, oynatılan parçanın ismini gösteren daha üst modeller bulabilirsiniz. Ayrıca tarih/saat/alarm-takvim özelliği ve termometre özelliklerine haiz başka modelleri de piyasada görebilirsiniz. Daha ucuz modellerde ise LCD ekran bulunmadığı da oluyor.

Sonuçta bu ve benzeri portatif mp3 çalarlar, evinin herhangi bir köşesinde veya açık havada-piknikte müzik-radyo dinlemek isteyenler için fiyat-performans açısından mükemmel bir ürün olarak göze çarpıyor. Bizden söylemesi…İlgili aramalar:
usb müzik çalar (5), muzik calar (4), muzik çalarçeşitleri (2), taşınabilir müzik çalar (2), Mını muzıkcalar model ve fıyat (2), usb calar (2), usb den müzik çalar (2), flaşbellekten müzik mini müzik çalar (2), portatif mp3 çalar (2), leptop tarzi m3 calar (2), taşınabilir radyo çalar (1), usb mp3 çalar (1), portatif müzik player (1), portatif usb çalar (1), usb den müzik çalar portatif mp3 player (1)

Yayın tarihi:
Konu: "USB’den müzik çalar, Portatif mp3 player modelleri"
Kategori: mp3/mp4/ipod

Firsat-Cenneti.com » mp3/mp4/ipod » USB’den müzik çalar, Portatif mp3 player modelleri

1 Yorum: "USB’den müzik çalar, Portatif mp3 player modelleri"


  1. neley dedi ki:

    ay harika bayıldım hemen alacagım bundan


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?