Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Cep Telefonu Garanti Şirketleri ve Samsung, Nokia, KVK, Genpa Garanti Sorgulama

Cep telefonu garanti şirketlerinden ve Samsung, Nokia, Başarı, Telpa, KVK, Genpa cep telefonu garanti sorgulamaları hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
cep telefonu garanti sorgulama
Nokia, Samsung cep telefonu ile KVK, Genpa, Telpa vs. garanti sorgulamadan bahsetmeden önce piyasada gittigidiyor.com, sanalpazar.com, yenicarsim.com gibi sitelerde piyasa fiyatından daha ucuza faturalı, garantili olarak ambalajında sıfır şeklinde satılan telefonlardan bahsetmek istiyoruz. Bu şekilde satılan ürünler için ilgili çağrı merkezinde (Samsung, Nokia, vs.) yapacağınız imei sorgulamalarında iletmiş olduğunuz numaranın sistemde kayıtlı olmadığı bilgisini alacaksınız. Söz konusu ürünler resmi distribütör kanalı ile tedarik edilmediğinden, arıza-tamir ve diğer garanti kapsamına giren işlemleri yetkili servis merkezleri ücretsiz olarak sunmamaktadır. Ürünlerin piyasa fiyatının altında ucuza satılmasının nedeni, garantinin ithalatçı firma tarafından sağlanmasıdır.

KVK Cep Telefonu Garanti Sorgulama: Özellikle Nokia cep telefonu yetkili distibütörü olarak bilinen KVK firmasının, satış ve satış sonrası destek ağında HTC, Blackberry, Huawei, ZTE, Viewsonic, Motorola, Sony, Kindle, Apple gibi markalar bulunmaktadır. Elinizdeki cep telefonunun KVK garantisi altında olup olmadığını www.kvk.com.tr internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Genpa Cep Telefonu Garanti Sorgulama: Ülkemizin önde gelen cep telefonu satıcılarından olan Genpa, Samsung, Nokia ve Turkcell işbirliği ile Iphone cep telefonu ithalatı ve teknik servisi konularında hizmet vermektedir. Genpa internet sitesinden (www.genpa.com.tr) imei sorgulama yolu ile cep telefonunuzun garantisi sorgulayabilirsiniz.
Telpa Cep Telefonu Garanti Sorgulama:GSM sektörünün öncü firmalarından olan Telpa, Samsung cep telefonu ile Avea operatörü ürünleri satış ve teknik destek işlemlerini yürütmektedir. Arıza servis takip ve cep telefonu garanti sorgulama için Telpa internet sitesine (www.telpa.com) bakabilirsiniz.
Başarı Cep Telefonu Garanti Sorgulama: Başarı Elektronik olarak bilinen Başarı Ticaret firması, Turkcell distribitörlüğü yanında Samsung mobil telefonlarının yetkili satıcısıdır. Cep telefonunuzu Başarı’dan almış iseniz, garanti takibi için www.basariticaret.com adresine bakabilirsiniz.
Samsung Cep Telefonu Garanti Sorgulama: Samsung Türkiye internet sitesinde Samsung cep telefonu resmi distribütör firmaları olarak Başarı Ticaret, Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd. şirketi (www.brightstarcorp.com), C5 Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş (0 212 227 18 18), Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. ile Telpa bulunmaktadır. Peki samsung cep telefonu garantisi nereden sorgulanır? Söz konusu şirketlerin internet sitelerinde imei sorgulaması yapabileceğiniz gibi, Samsung Müşteri hizmetleri telefonu olan 444 77 11’den imei no ile Samsung cep telefonunuzun garanti kapsamında olup olmadığını ve garantisini ne zaman biteceğini öğrenebilirsiniz.
Nokia Cep Telefonu Garanti Sorgulama: Türkiye’de Nokia resmi distribütörleri olarak Genpa, KVK, Brightstar (www.brightstarcorp.com) ve Dora AŞ (www.doraas.com) şirketleri bulunmaktadır. Nokia telefon garanti sorgulaması için söz konusu şirketlerin internet sitelerinden ve iletişim bilgilerinden istifade edebilir veya Nokia Destek Hattı telefonu olan 444 3 665’den kalan garanti süresini vs. öğrenebilirsiniz. Nokia Care ve Nokia Destek noktaları için Nokia internet sitesine müracaat edebilirsiniz.İlgili aramalar:
telefon garanti firmaları (29), samsung garanti sorgulama (13), samsung cep telefonu garanti sorgulama (9), telefon garanti sirketleri (8), brightstar garanti sorgulama samsung (7), cep telefonu garanti şirketleri (7), cep telefonu garanti firmaları (7), samsung telefon garanti sorgulama (5), garanti şirketleri (4), garanti firmaları (4), nokia garanti sorgulama telpa (3), samsung garanti sorgulama imei (3), samsung garanti süresi sorgulama (2), cep telefonu garanti çeşitleri (2), genpa telefon sorgulama (2)

Yayın tarihi:
Konu: "Cep Telefonu Garanti Şirketleri ve Samsung, Nokia, KVK, Genpa Garanti Sorgulama"
Kategori: Cep telefonu

Firsat-Cenneti.com » Cep telefonu » Cep Telefonu Garanti Şirketleri ve Samsung, Nokia, KVK, Genpa Garanti Sorgulama

1 Yorum: "Cep Telefonu Garanti Şirketleri ve Samsung, Nokia, KVK, Genpa Garanti Sorgulama"


  1. erdinç bıcırdı dedi ki:

    meraba telefonum mu 2, el aldım s3 samsung u aradım kayıtlı dedi ama garantisi varmı hangi firmadan onu bilmiyorum ama telpa genpa başarı c5 ten olmadığını sanıyorum yardımı olursanız sevinirim imei no: 354953058449846


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?