Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Konuşmayı yazıya çeviren program, Sesi yazıya çevirmek artık çok daha kolay

Konuşmayı yazıya çeviren program arayanlara duyurulur. Artık sesi yazıya çevirmek artık çok daha kolay. Üstelik türkçe dil desteği ile. GVZ FreeTalk programı hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz.
sesi konusmayi yaziran donusturen program
Siz Konuşun, GVZ FreeTalk yazıya dönüştürsün: Sestek tarafından geliştirilerek kullanıma sunulan GVZ FreeTalk, mikrofon aracılığıyla tüm konuşmaları yazıya dökebiliyor ve bilgisayarların sesle kumanda edilebilmesini sağlıyor. GVZ FreeTalk, Türkçe kullanıma yönelik olarak özel geliştirilmiş bir ürün olduğu için Türkçe kelimeleri tanıyor ve konuşmaların metne hatasız aktarılmasını sağlıyor.

Türkçe ses teknolojileri alanında dünyanın en gelişmiş çözümlerini kullanıcılarla buluşturan Sestek’in GVZ FreeTalk çözümüyle konuşmaları yazıya dökmek hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Konuşmayı yazıya çeviren program GVZ FreeTalk, mikrofon aracılığıyla söylenenleri eşzamanlı olarak metne dönüştürmekle kalmıyor, bilgisayarların sesle kumanda edilebilmesini de sağlıyor. GVZ FreeTalk, çeşitli aksanlara uyumlu benzersiz Türkçe tanımlama desteğiyle konuşmaları en hatasız şekilde metne aktarabiliyor.

Ellerinizi kullanmadan yazı yazmaya ne dersiniz? Twitter’da bile… GVZ FreeTalk kullanarak konuşmaları anında yazıya dökmek mümkün. Bir diğer ifadeyle ellerinizi kullanmadan yazı yazabiliyorsunuz. Sesi bilgisayarda yazıya aktaran GVZ FreeTalk sayesinde bilgisayar başında yazı yazmakla vakit yitirmiyor, zamanınızı en etkili biçimde kullanabiliyorsunuz. İster bir mektubu dikte ettirin, isterseniz aklınızdaki notları yazıya dökmek için kullanın, GVZ FreeTalk benzersiz bir kolaylık sağlıyor. GVZ FreeTalk’un sunduğu avantajlar bu kadarla da kalmıyor. Konuşarak bilgisayarları kumanda edebiliyor, bilgisayar ortamında klavyeyle giriş yapılabilen her alana konuşarak yazı yazabiliyorsunuz. İster blog yazarı olun ister Twitter kullanıcısı, konuşmalarınızı yazıya dökmek için GVZ FreeTalk kullanmanız yeterli.

Konuşmayı yazıya çeviren program GVZ FreeTalk, özel tanımlamalı sesli komutlarla rakam ve matematiksel sembollerin yazıya dökülebilmesi özelliğine de sahip bulunuyor. Tarihleri rakam veya harfle, istenilen formatta yazdırma imkanı sunuyor. GVZ FreeTalk kullanırken sisteme yeni kelimeler eklenebildiği gibi, mevcut kelimelerin okunuşunu değiştirmek de mümkün.

Sesi yazıya çevirmek için kullanabileceğiniz GVZ FreeTalk, Standart ve Pro olarak kullanıcılara iki farklı paket halinde sunuluyor. GVZ FreeTalk Pro, tüm temel gereksinimlere yanıt veren Standart pakete ek olarak internette arama komut desteği ve dikte edilen metinlerin ses kaydı olarak dinlenebilmesi gibi pek çok ekstra avantaja sahip bulunuyor. GVZ FreeTalk www.sestek.com.tr adresinden online olarak satın alınabiliyor.

Sestek Ses ve İletişim Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. Hakkında: 2000 yılından bu yana faaliyette olan Sestek ses ve iletişim teknolojileri, çağrı merkezi uygulamaları ve müşteri hizmetleri otomasyonu alanlarında faaliyet göstermektedir. Ar-Ge çalışmaları kendini büyütmeye kararlı olan şirket Türkçe ses teknolojileri alanında dünyanın en gelişmiş ürünlerini kullanıcılarla buluşturmakta.İlgili aramalar:
konuşmayı yazıya çeviren program (13), sesi yazıya çevirme programı pc (12), sesi yazıya çeviren program türkçe (8), sesi yazıya çeviren program (8), sesi yazıya çeviren program pc (4), sesi yazıya çevirme pc (4), sesi yazıya çeviren bilgisayar programı (3), sesten yazıya çeviri pc (3), dikte programı ile konuşmayı yazı diline çevirme (3), sesi yazıya çeviren (2), türkçe sesi yazıya dökmek (2), sesi yazıya çeviren program türkçe indir (2), sesi yazı olarak PROGRAM (2), sesi yazıya çeviren program yapmak (1), sesi yazıya çeviren programlar pc için (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Konuşmayı yazıya çeviren program, Sesi yazıya çevirmek artık çok daha kolay"
Kategori: Bilgisayar

Firsat-Cenneti.com » Bilgisayar » Konuşmayı yazıya çeviren program, Sesi yazıya çevirmek artık çok daha kolay

2 Yorum: "Konuşmayı yazıya çeviren program, Sesi yazıya çevirmek artık çok daha kolay"


 1. RF dedi ki:

  Türkçe konuşmayı yazıya çeviren yeni program çıktı: voicedocs.com

 2. Hasan dedi ki:

  Sayın yetkili
  Güzel bir iş başardınız.
  Sitenizde online olarak deneme yada
  Sesi yazıya çevirme (Ben sitenizde başaramadım)
  Proğramı mesela 7 gün gibi deneme imkanınız olsada deneme imkanımız olsa güzel olurdu.
  Herkese kolay gelsin


Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?