Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Vestel En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Vestel Buzdolapları

En büyük Vestel buzdolabı hangisi dersiniz? En geniş hacimli Vestel buzdolapları modelleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
en-buyuk-vestel-buzdolabi
Türkiye Vestel’leniyor sloganıyla aşina olduğumuz Vestel beyaz eşyalar arasında buzdolaplarının puzzle, eco, akıllı serileri ve nofrost, tek veya çift kapılı, gardrop veya kombi tipleri bulunmaktadır.

Vestel en geniş buzdolabı: Vestel buzdolapları arasında en geniş olan modeller puzzle serisindeki gardırop tipli olanlardır. Brüt 655 lt., net 526 lt. (362 lt. soğutucu bölmesi + 164 lt. donducuru ) hacimli 4 kapılı Vestel Puzzle NF655 X (veya BZA-XXL 4707) buzdolabı özellikleri arasında buzmatik ve su pınarı bölümleri, optimum nem ve sıcaklık koşulları ile meyve-sebzeleri uzun süre koruyan vitastore bölümü, akıllı led ışık teknolojisi, hızlı soğutma fonksiyonu ve açık kapı alarmı sayılabilir. Vestel’in bu en büyük buzdolabı ölçüleri 185 (y) x 91 (g) x 78 cm (d) olup, A+ enerji sınıfı olarak yıllık enerji sarfiyatı 384 kWh ve ses düzeyi 41 db’dir.

Klasik çift kapılı bir Vestel buzdolabı arıyorsanız 620 brüt kapasiteli Akıllı seri içinde yer alan Vestel NF620 CSY, NF620 X veya NF620 P size uygun modeller olabilir. 195 cm boyunda, 76 cm. genişliğinde ve 79 cm. derinliğindeki Vestel buzdolapları 4 raflı, 415 + 125 (toplam 540 lt.) kapasite sunmaktadır. Evinizde derin dondurucu mevcut veya ufak bir buzluk kısmı işimi görür ama geniş bir soğutucu olsun diyorsanız Vestel AKILLI NF520 X Buzdolabı tam size göre, zira Vestel’in bu modeli 447 + 73 lt. (toplam brüt 520 lt.) hacim sunmaktadır. Büyük buzdolabı daha ucuz fiyata olsun derseniz VESTEL EKO NF600 buzdolabını düşünebilirsiniz. 184 cm. boyunda ve 81 cm. genişliğindeki bu model brüt 600 litre iç hacme sahiptir.

Söz konusu Vestel buzdolabı modellerinin daha geniş hacimli üst modellerini kampanya dönemlerinde daha uygun fiyatlar ile Vestel bayilerinde bulabileceğimizi de hatırlatalım.İlgili aramalar:
vestel xxl buzdolabı (6), 76 CM GENİŞLİĞİNDE BUZDOLABI (5), vestel büyük buzdolabı (4), vestelbuzdolapları (3), vestel en büyük buzdolabı (3), Vestel\in en uygun buzdolapları (3), vestel puzzle buzdolabı ölçüleri (3), vestel geniş buzdolabı (3), geniş hacimli buzdolabı (2), vestel buzdolabı kampanyaları (2), vestelın en buyuk buzdolabı hangısı (2), en büyük vestel buzdolabı kampanyaları (2), vestel puzzle dolap içi ölçüsü (1), vestel puzzle nf 655 ebatı (1), vestel nf620 nin üst modeli (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Vestel En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Vestel Buzdolapları"
Kategori: Beyaz Eşya

Firsat-Cenneti.com » Beyaz Eşya » Vestel En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Vestel Buzdolapları

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?