Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

Siemens En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Siemens Buzdolabı

En büyük Siemens buzdolabı hangisi dersiniz? En geniş hacimli Siemens buzdolabı modelleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
en-buyuk-siemens-buzdolabi

Üstün Alman teknolojisi nedeniyle tercih edilen Siemens beyaz eşyalar arasında buzdolaplarının low frost, nofrost, tek veya çift kapılı, gardrop veya kombi tipleri bulunmaktadır.

Siemens en geniş buzdolabı: Siemens buzdolapları arasında en geniş olan modeller XL ve XXL grubundaki gardırop tipi olanlardır. Bunlar içinde 3 kapılı (2 kapı ve 1 çekmece de denebilir) Siemens KF91NPJ20N nofrost buzdolabı 386 soğutucu ve 250 litre derin dondurucu (toplam net 636 lt.) ile en büyük Siemens buzdolabıdır. Sabit su kaynağı bağlantılı soğuk su pınarı ve buz birimi, hydrofresh ile sebze-meyvelerin ve coolbox teknolojisi ile et ürünlerinin 2 kat daha uzun süre taze kalmasını sağlayan Siemens buzdolabı boyutları 178.2 yükseklik, 91.5 cm genişlik ve 77.2 cm derinliktir. 44 db ses düzeyi ve A+ enerji seviyesi ile yıllık 510 kwh enerji tüketimi diğer teknik özellikler.

Kombi tipindeki Siemens buzdolapları net 500 litre altında kapasitesi ile geniş aileler için yeterli olmayabilir. Ancak klasik üstte donduruculu, çift kapılı büyük bir Siemens buzdolabı arıyorsanız 400 lt. soğutucu ve 161 lt. dondurucu kapasiteli, inox görünümlü KD74NAL20N veya beyaz deri desenli KD74NAF20N Siemens buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. 177 (boy) x 86 ( en ) x 73 (derinlik) ölçülerindeki dolaptan başka boyuna iki kapılı gardırop tipli Siemens KA62NV70NE buzdolabı 385 + 219 (toplam net 604 litre) ile geniş iç hacimli bir Siemens buzdolabıdır.

Söz konusu Siemens buzdolabı modellerinin daha geniş hacimli üst modellerini kampanya dönemlerinde daha uygun fiyatlar ile piyasada bulabileceğimizi de hatırlatalım.İlgili aramalar:
siemens xxl buzdolabı modelleri (13), siemens xxl buzdolabi (6), siemens xxl buzdolabı fiyatları (5), siemens en büyük buzdolabı (3), siemens en geniş buzdolabı (2), siemens cift kapili buzdolabi (2), siemens geniş buzdolabı (2), simens 2016 genis hacimli buzdolabi (2), en büyük hacimli siemens nofrost kg49nsw21r (2), en büyük hacimli siemens buzdolabı (2), 500 lt geniş hacimli buzdolabı hangisi (2), simens buzdolabi geniS (1), siemens genis buzdolabı modelleri (1), X x large Siemens çift kapılı buzdolabı ölçüleri (1), siemens geniş hacimli buzdolabı (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Siemens En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Siemens Buzdolabı"
Kategori: Beyaz Eşya

Firsat-Cenneti.com » Beyaz Eşya » Siemens En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli Siemens Buzdolabı

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?