Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , .

Mini Buzdolabı Modelleri, Ölçüleri ve Büro tipi buzdolabı kaç watt yakar?

Mini buzdolabı modelleri, ölçüleri ve elektrik tüketiminden bahsettiğimiz bu yazıda büro tipi buzdolabı almayı düşünenler için yol gösterici bazı bilgiler bulunmaktadır.
mini buzdolabi modelleri
Bilhassa yaz aylarının gelmesi ile ofiste hazır dondurma bulundurmak veya meyve-süt-yoğurt gibi gıdaları uzun süre taze saklamak için mini buzdolaplarına ihtiyaç duyuluyor. Ofis tipi buzdolapları konusunda bazı temel bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle büro tipi buzdolabı markaları: Piyasada Simbo, Regal, İndesit, Vestel, Arçelik, Premier, Ariston ve Altus vb. beyaz eşya üreticilerinin büro tipi buzdolaplarını bulabilirsiniz.

Ofis tipi buzdolabı modellerine baktığımızda tezgah altı Sinbo Sr-55 model tarzı küçük hacimli (55 litre) ve derin dondurucu bölmesi olmayan çeşitlerden başka, 135 litre civarı iç hacmi bulunan geniş hacimli (indesit tfa1, ariston mf1 tk gibi) mini buzdolaplarını bulabilirsiniz. A veya B enerji sınıfı modeller yanında oldukça lüks ve pahalı inoks ofis tipi buzdolapları da bulunmakta. Derin dondurucu bölmeleri (yıldız sayısı ve kapak şekli vs. bakımından) farklı modeller diğer seçenekler. Fiyat olarak 300 TL’den başlayan mini buzdolapları gözümüze çarpmakta.

Peki mini buzdolabı ölçüleri neler? Yükseklik, genişlik ve derinlik bakımından 84 * 51-55 * 49-66 cm. civarında bulunan mini buzdolabı ebatları yükseklik hariç standart olmayıp, farklı markaların farklı ebatlı modelleri bulunmaktadır. Nihayetinde 110 ve 135 brüt litre iç hacimli modellerin aynı ölçülere sahip olması beklenemez.

Peki büro tipi buzdolabı kaç watt yakar, ne kadar elektrik tüketir? Söz konusu miktar modelin enerji sınıfı ve sizin kullanım şekliniz (açıp kapama sıklığı, doluluk oranı, ortam sıcaklığı vs.) ile doğrudan alakalıdır. 200 kws yıllık enerji tüketimi olan A sınıfı bir model, elektrik faturanıza yıllık 70 TL civarında bir miktar ekleyecektir.

Ofis tipi buzdolabı alırken, enerji sınıfı, ofisinize uyacak şekilde sessiz olması (db. cinsinden gürültü düzeyi), iç hacmi, dondurucu bölme şekli gibi unsurlara bakmanızda yarar vardır. Dilerseniz araçta taşınabilen ve özellikle içecekler için kullanılan ısıtma-soğutma özellikle mini buzdolabı vs. de araştırabilirsiniz.İlgili aramalar:
mini buzdolabı ölçüleri (89), mini buzdolabı (27), büro tipi buzdolabi ölçüleri (15), tezgah altı buzdolabı ölçüleri (10), ofis buzdolabı ölçüleri (8), küçük buzdolabı (8), küçük buzdolabı ölçüleri (7), mini buzdolap ölçüleri (6), mini buzdolabi ebatlari (6), minibar buzdolabı ölçüleri (6), minibar ölçüleri (5), mini buzdolabı kaç watt (5), mini buz dolabı ebatları (4), mini buzdolabı boyutları (4), minibar buzdolabı (4)

Yayın tarihi:
Konu: "Mini Buzdolabı Modelleri, Ölçüleri ve Büro tipi buzdolabı kaç watt yakar?"
Kategori: Beyaz Eşya

Firsat-Cenneti.com » Beyaz Eşya » Mini Buzdolabı Modelleri, Ölçüleri ve Büro tipi buzdolabı kaç watt yakar?

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?