Özel Arama

Fırsatlar

LG En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli LG Buzdolabı

En büyük LG buzdolabı hangisi dersiniz? En geniş hacimli LG buzdolapları modelleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dünya devi LG beyaz eşya markasının geniş ailelere yönelik gardırop, çift kapılı veya kombi tipinde no frost buzdolapları bulunmaktadır.
en buyuk LG buzdolabi
LG en geniş buzdolabı:

LG buzdolapları arasında en geniş olan modeller gardırop tipi olanlardır. Bunlar içindeki GR-J297WSBV modeli toplam net 762 litre (508 lt. soğutucu ve 254 lt. dondurucu) iç hacmi ve 90 cm.’i aşan genişlik ve derinliği ile en büyük olan modeldir. Dondurucu kısmında su sebili bulunan modelde kapı içinde kapı ile buzdolabının kapağını açmadan sık kullanılanlara pratik erişim sağlanmıştır. Su sebili bulunmayan LG GR-M31FWCHL model gardrop tipi buzdolabı da toplam 755 litrelik hacmi (brüt 931 lt.) yanında akıllı depolama ve katlanabilir, ileri çekilebilir ve fazlaca yer değiştirme olanaklarına sahip raf sistemi ile göz doldurmaktadır. LG buzdolabı olarak GC-J237JSRV modeli 405 + 219 litrelik hacmi ile 600 litreyi aşan en büyük buzdolapları arasındadır.

Klasik çift kapılı buzdolabı arıyorsanız, en genişli hacimli modelleri LG’de bulabilirsiniz. Örneğin A++ enerji sınıfında yer alan LG GR-B802HLPM (eski adıyla GR-B802GSPW) 422 soğutucu ve 174 litre derin dondurucu kısmı ve 86 cm.lik genişliği ile 600 litreye (brüt 636 lt.) yakın iç hacme sahiptir. Sökülebilir su sebilinin söz konusu modelde yer alan ilginç bir özellik olduğunu belirtelim. Boy bakımında biraz daha kısa olan M762 serisi (GR-M762GSHW, GR-M762GVHW, GR-M762HLHM , GR-M762HQHM) 394 + 176 litre toplamda 570 litre ile en büyük hacimli LG buzdolapları arasındadır.

LG buzdolaplarının en önemli özellikleri arasında yüksek verimliliği sağlayan ve 10 yıl garantili inverter motor kompresör teknolojisi ve 39 db. dolaylarındaki sessiz çalışma performansıdır. Led iç aydınlatma, çoklu hava üfleme, bakteri ve kötü koku oluşumunu engelleyen hygiene fresh teknolojisi, dayanaklı temperli cam raflar LG buzdolaplarının ekseriyetinde yer alan standart özellikler arasındadır.İlgili aramalar:
lg buzdolabı (6), LG BÜYÜK BOY BUZDOLABI (3), büyük buzdolabı (2), LG buzdolabı en büyük (2), lg en genis buzdilabi (2), LG GR-M762HLHM-GR-M762HQHM (1), LG GR-B802HLPM A 636 Lt expert review (1), Özdilek Ankara Forum Outlet AVM Ev Tekstili Mağazası Ankara (1), lg buzdolabı modelleri 636 litrelik (1), LG buzdolabı en geniş hacimli (1), bosch buzdolabı en büyüğü (1), lc buzdolapları (1), lc buzdolabı modelleri (1), işlembank (1), geniş buzdolabı (1)

Yayın tarihi:
Konu: "LG En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli LG Buzdolabı"
Kategori: Beyaz Eşya

Firsat-Cenneti.com » Beyaz Eşya » LG En Büyük Buzdolabı, En Geniş Hacimli LG Buzdolabı

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?