Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , .

En Büyük Hacimli Buzdolabı Hangisi, En Geniş Buzdolabı.

En büyük hacimli buzdolabı hangisi diye merak ediyorsanız, en geniş buzdolabını, fiyat ve teknik özellikleri ile burada incelenmekteyiz.
en-buyuk-buzdolaplari
Büyük bir aileye sahipseniz veya buzdolabında yer bulma konusunda sıkıntı yaşamaktan sıkılmışsanız, evde kullanılma uygun en geniş iç hacimli buzdolabını görmek istiyor olabilirsiniz. Beyaz eşya satıcılarında bulabileceğiniz en büyük buzdolapları gardırop tarzı tabir edilen modellerdir.

Arçelik, Siemens, Vestel ve Samsung gibi pek çok markanın Amerikan tipi olarak da anılan gardrop tipi buzdolabı bulunmakla beraber, en büyük hacimli buzdolabı olarak LG’nin dört kapılı buzdolabını görmekteyiz. (Maytag ve White Westing House’ın ankastre devasa buzdolaplarını saymazsak.)

931 litre iç hacime sahip LG GR-M31FWCHL model buzdolabı A++ enerji sınıfına sahiptir. Nofrost LG buzdolabının kendine has bir özelliği, kapı içinde kapı (door in door) ismi verilen teknolojiye sahip olmasıdır.

Fransız kapısı olarak da bilinen söz konusu özellik sayesinde sıkça ihtiyaç duyduğunuz gıda ve içeceklere kolayca erişirken, buzdolabında küçük bir bölüm açıldığı için asgari ısı kaybı yaşanmaktadır. Bir nevi üç katmanlı (ana gövde, iç kapak ve dış kapak) depolama sistemine olanak tanıyan sistemde, buzdolabı kulpunda yer alan tuşa bastığınızda iç ve dış kapak kısmına hızlı erişim sağlanırken, basmadığınızda daha derindeki bölüm açılmaktadır.

Ekstra alan sunan akıllı depolama sistemi; meyvelerin taze kalmasını sağlayan ve bakteri oluşumunu engelleyen hygiene fresh özelliği; sessiz çalışma; enerji tasarrufu ve 10 yıl garanti süresi sunan kompresör teknolojisi; sebze-meyveler için yan sepet; çıkarılabilir, katlanabilir raflar; kolay çekilen çekmeceler; LED iç aydınlatma, sökülebilir buzmatik ve sıfır derece bölmesi LG gardırop tipi buzdolabının dikkat çeken özellikleri arasındadır.

Piyasadaki 6.500 TL civarında bir fiyata satılan en büyük buzdolabı LG GR-M31FWCHL teknik özelliklerini kısaca sıralarsak:
Buzdolabı ölçüleri: 912 (genişlik) x 1797 mm (yükseklik) x 913 mm (derinlik)
Soğutucu/Dondurucu Bölme kapasitesi: 530 lt + 401 lt (net: 503 + 252)
Enerji Tüketimi : 450 (kW saat/yıl)
Ses düzeyi: 37 db
Ağırlık: 156 kg.İlgili aramalar:
en geniş hacimli buzdolabı hangisi (35), en geniş buzdolabı hangisi (16), en iyi gardrop tipi buzdolabı hangisi (5), genis hacimli buzdolabi boschteknosa (4), en buyuk hacimli buzdolabi (3), en geniş buzdolabı (3), buyuk hacim (2), geniş hacimli buzdolabı fiyatları (2), en geniş hacimli buzdolabı (2), en iyi mini buzdolabı hangisi (1), en iyi ve en büyük buzdolabı hangisi (1), en kullanisli genis buzdolabo (1), en hacimli buzdolabı (1), genis buzdolabi (1), samsung sogutucu bolumu genis buzdolabi (1)

Yayın tarihi:
Konu: "En Büyük Hacimli Buzdolabı Hangisi, En Geniş Buzdolabı."
Kategori: Beyaz Eşya

Firsat-Cenneti.com » Beyaz Eşya » En Büyük Hacimli Buzdolabı Hangisi, En Geniş Buzdolabı.

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?