Özel Arama

Fırsatlar

Etiketler: , , , .

Çamaşır makinesi modelleri ve markaları; sessiz ve kullanışlı çamaşır makinaları

Çamaşır makinesi modelleri ile markaları hakkında tanıtıcı bilgileri bulabileceğiniz bu makalemizde, çamaşır makinesi almayı düşünenler için faydalı olabilecek hususlar dile getirilmekte. Böylece sessiz ve kullanışlı çamaşır makinaları arayışınıza yardımcı olacağız.
camasir makinesi modelleri
Çoğumuzun bildiği çamaşır makinesi markaları arasında Arçelik, Bosch, LG, Samsung, Vestel, Indesit, Ariston, Siemens, Hoover, Profilo vs. bulunuyor. Peki çamaşır makinesi modelleri neler? En iyi çamaşır makinesi hangisi?

Çamaşır makinesi modelleri öncelikle yıkama kapasitelerine göre farklılık arz etmekte. Çamaşır makinesi üreticilerinin, kullanıcıların yorgan, battaniye gibi büyük ürünleri makinede yıkama ve tek seferde bir çok çamaşırı bir anda yıkama isteklerine kayıtsız kalmamaları neticesinde, piyasada 6, 7, 8, 9, 10 ve 11 kg. çamaşır makinelerini bulabilirsiniz. Geniş aileler için özellikle tercih konusu olan büyük çamaşır makineleri, dolu olarak çalıştırıldığında maliyetleri de aşağıya çekmekte ancak enerji tüketimi verimliği göstergesi olan A, A+, A++ olanları tercih etmek gerekiyor.

Çamaşır makineleri, kurutma özelliklerini yüksek devir hızları ile temin etmekte. Her ne kadar dakikada 1600 devir gibi yüksek devirler, özellikle hassas çamaşırlara zarar verebilse de kısa sürede çamaşırlarınızın kurumasına yardımcı olabilir.

Özellikle enerji ve su tasarrufları ile dikkat çeken yeni model çamaşır makinelerinde pek çok yeni teknoloji de yer almakta. Örneğin sessiz çamaşır makinesi arayanlar titreşim önleyici inverter motor sistemleri bulunan modellere bakabilirler. Soğuk suyla bile üstün temizlik sağlayabilen yeni nesil hareket teknolojileri ile dalgalı tambur yapısı ayrıca hassas çamaşırlar için özel yıkama programları sağlamakta. Ayrıca dengesiz çamaşır yüklenmesini önleyen ve makineye konan çamaşırları tanıyarak hızı ayarlayan 3d sensör teknolojisi ile çamaşırlara farklı noktalardan su püskürten teknolojiler de mevcut. Sıcak su hazırlayan seramik ısıtıcılar ise kireç önleyici Calgon vs. gibi ürünler kullanmanıza gerek bırakmaz. Kimi yeni nesil çamaşır makineleri, inatçı lekeler için özel çözümler üreten ve koku problemini ortadan kaldıran özel programlara da sahiptir.

Çamaşır makineleri modellerinde bulabileceğiniz diğer bazı özellikler ise şunlar: Tuşları devre dışı bırakan çocuk kilidi, az kirli veya çabuk yıkanması gerekli çamaşırlar için kısa program, LCD göstergeler, zamanlayıcı, su sensörleri, uzun garanti süresi vs. sayılabilir. Ülkemizin deniz kenarları gibi nemli bölgelerinde yaşayıp çamaşır kurutma sorunu ile uğraşmak istemeyenler ise kurutmalı çamaşır makinelerini inceleyebilirler.

Sizler için piyasadaki çamaşır makinesi modelleri hakkında öz bilgiler sunmaya çalıştık. Sizler de kullandığınız ve memnun kaldığınız-kalmadığınız modeller hakkında yorum veya şikayette bulunup başkalarına yardımcı olabilirsiniz.İlgili aramalar:
?ama??r makinesi markalar? (1), son model çamaşır makinesinin özellikleri (1), son model büyük çamaşır makinası hakkında bigiler (1), siemens çamaşır makinesi hoover çamaşır makinesi iyidir (1), sessiz çamaşır makinesi (1), hangi çamasır makinası markası sesiz calışıyor (1), en sessiz çamaşır makinesi (1), en kullanisli camasir makinasi markasi (1), en kullanışlı çamaşır makinası (1), en iyi çamaşır makinesi hangisi 2015 (1), dünyada çamaşır makinası markaları (1), çamaşır makinesi fırsat (1), ÇAMAŞIR MAKİNASI SESSİZ (1), çamaşır kurutma makinesi fiyatları (1), bosch camasir makinesi firsati (1)

Yayın tarihi:
Konu: "Çamaşır makinesi modelleri ve markaları; sessiz ve kullanışlı çamaşır makinaları"
Kategori: Beyaz Eşya

Firsat-Cenneti.com » Beyaz Eşya » Çamaşır makinesi modelleri ve markaları; sessiz ve kullanışlı çamaşır makinaları

Siz de Yorum Yapmak İster misiniz?